R5 3400G 1650 Super TLOU part 1 oynatır mı?

Arthur Morgannn

Centipat
Daha fazla  
Sistem özellikleri:
İşlemci: AMD Ryzen 5 3400G.
16 GB RAM.
GPU: 1650 Super.

Denemenizi önermiyorum. RTX 3050M'de 900p 20 FPS alıyordum. Yine de en düşükte ve FSR performans modunda belki oynatır.

3050 kartından fazla bir şey beklemeyin laptop bir de anladığım kadarıyla.

Şahsen 900p 20 FPS'den fazla beklerdim. Oyun rezil görünüyor zaten. Ben texture kalitesi ultrada RDR2 oynadım bu cihazda. Ayrıca 3050M daha güçlü 1650 Super kartından.

Ben RX 6400 ile bitirdim oyunu gayet de keyifliydi. Sizde oynarsınız rahatça.

Ben RX 6400 ile bitirdim oyunu gayet de keyifliydi. Sizde oynarsınız rahatça.

Oynayabilir de aslında. Ortada tuhaf bir durum var. Birtakım donanımlarda eh işte seviyesinde çalışırken bazı kişilerde de rezalet seviyesinde çalışıyor. RTX 3060'da oynayıp RTX 4090'da oynayamayan var. Çok dengesiz bu olay. Denemekten başka bir yol yok.

Şahsen 900p 20 FPS'den fazla beklerdim. Oyun rezil görünüyor zaten. Ben texture kalitesi ultrada RDR2 oynadım bu cihazda. Ayrıca 3050M daha güçlü 1650 Super kartından.
3050M ne demek anlamadım hala, İki sistem olduğunu var sayın aynı özelliklerin biri laptop biri desktop, desktop her zaman 2 kat performanslıdır. 3050'nin ismi var.

3050M ne demek anlamadım hala, İki sistem olduğunu var sayın aynı özelliklerin biri laptop biri desktop, desktop her zaman 2 kat performanslıdır. 3050'nin ismi var.

Laptop 3050 hocam. GTX 1650 Super masaüstü kartından daha iyi bir kart.

Eger FSR olmasaydi zordu ama belki oyuna guncelleme geldi o kadar bir şeyler olabilir, deneyebilirsiniz.

Teşekkür ederim hocam deneyeyim o zaman

FSR'ı quality de çekip medium ayarlarda oynayabilirsem çok iyi olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…