R5 3400G sisteme 450 TL PSU önerisi

Bütçe
450 TL

Fatih5656

Picopat
SSD değişmeli. Kingston A400 veya WD Green SSD öneririm. Anakartı B450M S2H yapın.

Fakat anakartı 469 TL'ye aldım.

Anakartı iade edip söylediğiniz anakartı alayım mı?

Bu fiyata aldığım anakart iyi midir?

SSD değişmeli, anakartı mümkünse B450M S2H yapın. Eğer geleceğe yönelik istiyorsanız 550W önerebilirim, ama şimdilik istiyorsanız 400W bile yeter.
Geleceğe Yönelik bir şeyler yapmak istiyorum.
Şu iki psu'yu seçtim sizce fiyatı ve kaliteyi de göz önünde bulundurursak hangisi daha avantajlı?

1. PSU::::::>SHARKOON SHP650 V2 650W 80+ Güç Kaynağı SHP650V2 | Trendyol

2.PSU:::::::>POWER BOOST 700W 80+ Bronze 120mm Fanlı PSU | ITOPYA

Son düzenleme:
Fakat anakartı 469 TL'ye aldım.

Anakartı iade edip söylediğiniz anakartı alayım mı?

Bu fiyata aldığım anakart iyi midir?

Geleceğe Yönelik bir şeyler yapmak istiyorum.
Şu iki psu'yu seçtim sizce fiyatı ve kaliteyi de göz önünde bulundurursak hangisi daha avantajlı?

1. PSU::::::>SHARKOON SHP650 V2 650W 80+ Güç Kaynağı SHP650V2 | Trendyol

2.PSU:::::::>POWER BOOST 700W 80+ Bronze 120mm Fanlı PSU | ITOPYA
Sakın PowerBoost marka PSU almayın. Sisteminizi ateşe atmış olursunuz. Bir iki gün sonra bütün sisteminiz yanabilir. Sharkoon kaliteli markadır. O PSU'da kalitelidir. Alınabilir. Şu ürüne de bakılabilir ;

Sakın PowerBoost marka PSU almayın. Sisteminizi ateşe atmış olursunuz. Bir iki gün sonra bütün sisteminiz yanabilir. Sharkoon kaliteli markadır. O PSU'da kalitelidir. Alınabilir. Şu ürüne de bakılabilir ;
Evet iyi bir psu ama iyi bir piyasa araştırması yapmak istiyorum. Çünkü incehesap gaming gecesinden ürünleri alıyorum ve normalden ucuza geliyor. İncehesap'taki hangi psu indirime girince almamı tavsiye edersiniz? Tabii ki buradakilere de bir şans vereceğim ama önce bir kefeye koyup hangisi benim için ideal olanını seçeceğim.Umarım yanlış bir yol izlemiyorumdur.

Geri
Yukarı