R5 3500U sistemde Windows 10 açılırken mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Laviniam

Hectopat
Daha fazla  
RAM
12 GB
SSD veya HDD modeli
500 GB SSD
Ekran kartı
Vega 8
Anakart
-
İşlemci
R5 3500U.
Bu laptop modifiye edilmiştir orijinal halinde 8 GB RAM, 256 GB SSD vardır. Bu halinde 12 GB RAM, 500GB SSD vardır. Ona göre yorum yapınız

+++ olarak az önce bende kendim inceledim vanguard ile ilgili sorun var gibi duruyor riot vanguard vs. yazıyordu sizde bakıp ayrıntılı bilgi verirseniz sevinirim format atmak zorunda kalmam umaırm
Bu laptop modifiye edilmiştir orijinal halinde 8 GB RAM, 256 GB SSD vardır. Bu halinde 12 GB RAM, 500GB SSD vardır. Ona göre yorum yapınız

Son düzenleme:
Bu laptop modifiye edilmiştir orijinal halinde 8 GB RAM, 256 GB SSD vardır. Bu halinde 12 GB RAM, 500GB SSD vardır. Ona göre yorum yapınız.

+++ Olarak az önce bende kendim inceledim Vanguard ile ilgili sorun var gibi duruyor Riot Vanguard vs. yazıyordu sizde bakıp ayrıntılı bilgi verirseniz sevinirim format atmak zorunda kalmam umaırm.

Vanguard'ı ve BlueStacks kaldırın.

RAM testi yapın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Vanguard'ı ve BlueStacks kaldırın.

RAM testi yapın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
memtest86 ve 64 var hangisini kullanmalıyım ?

Yeni konular

Geri
Yukarı