R5 3500X - GTX 1660 S sisteme monitör tavsiyesi

Crawlu

Centipat
Ryzen 5 3500X. 3600 daha iyi olabilirdi evet ama 400 TL fark için render konusunda biraz daha bekleyebilirim.
Gigabyte GTX 1660 Super.
Gigabyte B450 MH anakart.
MSI 100R kasa.
XPG Gammix X 16 GB RAM.
FSP hv Pro 550W 80+ PSU.
Panther 240 GB SSD.
1TB hard disk.
Bu sisteme uygun 2 bin TL monitör tavsiyesi alabilir miyim? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Samsung monitörü almanızı öneririm, stokta 1 adet mevcut ve fiyatına göre fazlasıyla iyi özelliğe sahip.
Ben de 1660S R5 3500X kullanıyorum monitörüm 75hz fakat 2000 TL ile Rampage RM-165 27inç Led 165Hz Freesync Technology Curved Oyuncu Monitörü | Trendyol bu daha mantıklı olur diye düşünüyorum.
Artık şu markayı önerip durmayın, anlamıyorsunuz galiba?

Ne alakası var bir eşyanız bozuk çıkınca o markaya sallamayı bırakın. Ayrıca önerdiğiniz monitör MediaMarkt gibi bazı sitelerde 1.600TL civarı bence bir bakın.

Ne alakası var bir eşyanız bozuk çıkınca o markaya sallamayı bırakın. Ayrıca önerdiğiniz monitör MediaMarkt gibi bazı sitelerde 1.600TL civarı bence bir bakın.
Kim sallıyormuş kardeşim? Markanın bu tarz monitörleri kötü, gidip merdiven altı üretim yapan ben değilim. O fiyatı hak etmeyeceğini herkes biliyor, tabii siz kaliteli diye tutturduğunuz için bir türlü anlatamıyoruz. Neyse sana o kadar uzunca yazıp anlatacak halim yok, İnternet üzerinden ufak tefek araştırmalar ile Rampage'in ne kadar dandik olduğunu görebilirsin.
(Bir zamanlar Rampage firmasının ürünlerini kullanıyordum, artık onlara o parayı verecek kadar zengin değilim Çünkü hepsi birer çöp ve paramı hak edecek ürünleri yok.)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…