R5 3500X kullanımı NFS Heat'te %90'a çıkıyor

zerdavones

Femtopat
Daha fazla  
R5 3500X ve RTX 2060 3200 MHz RAM'li sistemim var ama 1080p'de işlemci kullanımım yüzde 90'a çıkıyor NFS Heat'te mesela. Sebebi nedir? YouTube'daki rehberlerde böyle bir problem yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
nfsss.png

Merhabalar, üzerinden 1 2 hafta geçmiş ama bu durumu bende yaşamaktayım. Oyunumda ilk açıldığı zaman ufak droplar yaşamaktayım. Bu anlık bir düşüşte aldığım ss. Ultra ayarlar 1080p FPS 40-70 aralığında değişmekte, genel olarak gpu cpu sıcaklığı 70 civarında. @zerdavones hocam bir çözüm bulabildiniz mi?

Eki Görüntüle 893407
Merhabalar, üzerinden 1 2 hafta geçmiş ama bu durumu bende yaşamaktayım. Oyunumda ilk açıldığı zaman ufak droplar yaşamaktayım. Bu anlık bir düşüşte aldığım ss. Ultra ayarlar 1080p FPS 40-70 aralığında değişmekte, genel olarak gpu cpu sıcaklığı 70 civarında. @zerdavones hocam bir çözüm bulabildiniz mi?
2k ya çekiyodum ben işlemci kullanımı 80 e falan düşüyordu sattım ekran kartını pc işlerini bıraktım ama rtx 2060 ı r5 3500 bile besliyor bizde bir sıkıntı var 2k ya çekincede 50 fps de falan oynarsın.d bu kadar para verip rezil olmaktan başka bişi değil.d

Eki Görüntüle 893407
Merhabalar, üzerinden 1 2 hafta geçmiş ama bu durumu bende yaşamaktayım. Oyunumda ilk açıldığı zaman ufak droplar yaşamaktayım. Bu anlık bir düşüşte aldığım SS. Ultra ayarlar 1080p FPS 40-70 aralığında değişmekte, genel olarak GPU CPU sıcaklığı 70 civarında. @zerdavones hocam bir çözüm bulabildiniz mi?

Çözünürlüğü yükseltin veya böyle devam edin yapacak bir şey yok çok garip bir olay çoğu kişi yaşıyor.

Geri
Yukarı