R5 3500X RX 5500XT Sistemde Hackintosh Kurulumunda "Failed to load configuration" Hatası

Scr3wdev

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
RAM
16 GB Kingston Cl16 2666 MHZ
SSD veya HDD modeli
Crucial BX500
Ekran kartı
MSI Mech rx 5500 xt
Anakart
ASUS Prime b450-MK
İşlemci
Ryzen 5 3500X
Merhaba,

Hackintosh kurulumu yapmak için ilk olarak Monterey 12.6.2 imaj dosyasını indirdim. Daha sonra imaj sayfasının bulunduğu OpenCore EFI indirmesini yaptım. Ve imaj dosyasını USB'me balenaEtcher ile yazdırdım. Yazdırma işleminden sonra OpenCore 0.8.7 dosyasının içindeki EFI ve OC klasörünü USB belleğimdeki EFI klasörünün içindeki OC EFI klasörleri ile değiştirdim. BIOS ayarlarını yapıp kurulumu geçecektim ama ne yaparsam yapayım OC: Failed to load Configuration hatası alıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Nasıl yapıcağımı bilmiyorum. Amd config dosyalarının içine baktım ancak hangisi olduğunu bilmiyorum yardım edebilirseniz sevinirim.

Şimdi config dosyanın adını config.plist olarak değiştirdim ancak hala aynı hatayı alıyorum. Config plist dosyasının içindeki herhangi bir yeri değiştiricek miyim?

@453482 Ryzen 5 3500X için kullandığım config dosyası Thredipper 6 çekirdek doğru mudur? O configi alıp config.plist olarak değiştirdim ve oc nin içine attım yanlış yapmıyorum değil mi?

Nasıl yapıcağımı bilmiyorum. Amd config dosyalarının içine baktım ancak hangisi olduğunu bilmiyorum yardım edebilirseniz sevinirim.

Şimdi config dosyanın adını config.plist olarak değiştirdim ancak hala aynı hatayı alıyorum. Config plist dosyasının içindeki herhangi bir yeri değiştiricek miyim?

@453482 Ryzen 5 3500X için kullandığım config dosyası Thredipper 6 çekirdek doğru mudur? O configi alıp config.plist olarak değiştirdim ve oc nin içine attım yanlış yapmıyorum değil mi?

1675013780345.png

Diskimin içindeki dosyalar bunlar.

1675015103284.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı