R5 3500X sistem Cyberpunk 2077'yi oynatır mı?

BrkOz

Kilopat
Daha fazla  
Ön siparis verme konusunda kararsizim, sonuçta az bir meblağ değil. Birkaç konuda oyunun fiyatinin artacagini da duyduktan sonra siparis konusunda dusunmeye başladım ama ya sistemim kaldirmazsa? Ekran kartimi degistirecegim ama ne zaman bilmiyorum, belki aylar sonra. Bu sistem oyunu acar mi? Bilginiz var mi? Sistem;

Ryzen5 3500X.
ASUS RX560 STRIX 4G.
16 GB 3000MHz RAM.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ön siparis verme konusunda kararsizim, sonuçta az bir meblağ değil. Birkaç konuda oyunun fiyatinin artacagini da duyduktan sonra siparis konusunda dusunmeye başladım ama ya sistemim kaldirmazsa? Ekran kartimi degistirecegim ama ne zaman bilmiyorum, belki aylar sonra. Bu sistem oyunu acar mi? Bilginiz var mi? Sistem;

Ryzen5 3500X.
ASUS RX560 STRIX 4G.
16 GB 3000MHz RAM.

2 Saatten az oynama süreniz ve oyunu alalı 14 günden az zaman geçmişse oyunu anında iade edip paranızı geri alabilirsiniz. Şuan oyun çıkmadan bir şey söylemek mümkün değil ama mantıklı olan şimdi alıp çıktıktan sonra duruma göre hareket etmek. En azından fiyat zammı olursa sisteminiz kaldırırsa kazıklanmamış olursunuz.

Not : Baktınız FPS çok düşük hemen oyunu kapatın ve 7 gün bekleyin. Bir hafta içinde eğer oyunun optimizasyonununda sıkıntı varsa düzeltilir.

Oyunu kesin açar, orta ayarlarda rahat oynarsın diye düşünüyorum optimizasyonda iyi olursa birkaç ayarı high bile yapabilirsin, minimum rx 470 istiyor zaten sizde rx560 var. Tabiki bunlar kişisel düşüncelerim, oyun erken erişimden çıkmadan 1 gün önce alırsınız oyun çıktığında da youtube dan izlersiniz beğenirseniz oynarsınız beğenmezsenizde iade edersiniz tavsiyem böyle yapmanız. bende böyle yapmayı düşünüyorum

Son düzenleme:

Geri
Yukarı