R5 3500X sistem oyunlarda takılıyor

Daha önce yaptıysanız altından kalkabileceğiniz bir şey o kadar komplike bir şey değil.

Küçük hareketlerle sağ sol yaparak çıkartabilir vereceği ısırıyı ayarlayamazsa zarar verebilir.

Ben 6 aydır temizlenmemiş işlemciyi sökerken 10 dk orta sıcaklıkta ısıttım yine çıkmadı fana yapışmıştı bıçakla çıkarttım en son.

Ben 6 aydır temizlenmemiş işlemciyi sökerken 10 dk orta sıcaklıkta ısıttım yine çıkmadı fana yapışmıştı bıçakla çıkarttım en son.

Muhtemelen AMD kullanıyorsunuz çok yaşanan bir sorun ama çözümü dediğimi gibi sağ sol yaparak küçük hareketlerle çıkabiliyor aslında.

İşi bilen birine yaptırmak en iyisi gibi.

Bilgisayarcı çok uçuk paralar isteyebilir işçilikten videolar izleyerek yap elin alışır.

Muhtemelen AMD kullanıyorsunuz çok yaşanan bir sorun ama çözümü dediğimi gibi sağ sol yaparak küçük hareketlerle çıkabiliyor aslında.

Evet AMD genelde öyle çıkartırım 4 jenerasyon AMD kullandım şu anki işlemciyi geçen üst anakarta geçiyorum diye sökerken dalgınlığıma geldi tak diye düz çektim işlemcide stok fana yapıştı.

Herhangi bir sorun çıkmasından çekiniyorum anakarta işlemciye zarar verirsem kötü olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…