Çözüldü R5 3500X ve GTX 1660 Ti sistemde fanlar hızlanıyor ve siyah ekran oluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Bilal Uysal

Hectopat
Öncelikle merhaba, yeni bilgisayar aldım yaklaşık 6 ay oldu ve bu sorunu 3 ay önce de yaşadım. Ama yaklaşık 3 aydan beri olmuyor geçen gün bilgisayarı açtım ama aynı sorun oldu şaşırdım ve biraz korktum. Bilgisayarı açıyorum masaüstü geliyor ama yaklaşık 1 dk sonra aynı sorun oluyor yardımcı olabilir misiniz?

Bilgisayar özellikleri:

GTX 1660-TI.
Rzyen 5 3500X.
ASUS B450M-K anakart.

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasayı yamuk tut ben öyle çözdüm. Şu anlık yaşamıyorum bu sıkıntıyı bu arada AMD ile ilgili bir güncelleme geldi bana ondan sonra tamamen sıkıntı yaşamamaya başladım çok nalet bir sorun bu.

BIOS güncellemelerini yap. Ayrıca PSU ne?

BIOS yaparım, PSU da Gamepower'in 500W Bronze 80+.

Kasayı yamuk tut ben öyle çözdüm. Şu anlık yaşamıyorum bu sıkıntıyı bu arada AMD ile ilgili bir güncelleme geldi bana ondan sonra tamamen sıkıntı yaşamamaya başladım çok nalet bir sorun bu.

Bende GeForce Experience'ye gelen güncellemeyi yaptıktan sonra olmaya başladı. Geri sürüme nasıl gidebilirim, bir bilginiz var mı?

Cevaplarınız için teşekkür ederim sorunum çözüldü. Sorunumu şöyle çözdüm ekran kartımın NVIDIA'nın Advanced driver Search'dan eski sürümü buldum, yükledim. Onu kurdum, bilgisayarımı arka taraftan kapatıp açtım ve düzeldi. Haberiniz olsun.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı