R5 3500X ve RTX 2060S sisteme 650W PSU yeterli olur mu?

Kasanın kötü olduğunu biliyordum zaten ama imkan o zaman oydu maalesef ama PSU genel olarak bana bir sorun çıkartmadı hatta şuan Gigabyte 1660s OC kullanıyorum onu satıp yerine 2060s almayı düşünüyordum yetersiz mı kalır ?
Size sorun çıkartmaması düşük kalite olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Eğer hala anlamadıysanız bu konuyu okuyun ;

Size sorun çıkartmaması düşük kalite olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Eğer hala anlamadıysanız bu konuyu okuyun ;
Anladım...
Üzücü peki sizce 2060s aldıktan sonra o pcyi destekleyecek kadar bir PSU öneriniz var mıdır? PSU hakkında pek bilgim yok maaalesef.

Anladım...
Üzücü peki sizce 2060s aldıktan sonra o pcyi destekleyecek kadar bir PSU öneriniz var mıdır? PSU hakkında pek bilgim yok maaalesef.
CORSAIR VS 650 - CV 650, GIGABYTE P650B, Cooler Master MWE 600 tarzı en düşük 80 Plus EU ya da Bronze PSU' lara bakabilirsiniz. Şu anki planladığınız sistem şahsen gayet güzel. Bu tarz sistemlerde de kalitesiz PSU kullanımı ya da tercihleri genelde karşımıza çıkabiliyor. Önerdiğim PSU' lara ya da daha üst modellerine bakarsanız, sizi üzmeyeceğine inanıyorum. Sisteminizin öyle bir PSU ile heba olmasını ben de istemem, siz de istemezsiniz, hiç kimse istemez :)

Anladım...
En ucuz olarak bu ürünü öneririm ;

Eğer bütçe varsa direkt bu ürünü alın ;

Geri
Yukarı