R5 3600 alınır mı?

HughJackman

Kilopat
8 Ekim'de Ryzen 4. nesil tanıtılacak. Sizce bu zamanda 2. el 3600 alınır mı? 2 aylık bir ürün buldum 1350 TL’ye. Sizce alınır mı beklemeli miyim?

Paranız hazırsa dolar alıp bekleyebilirsiniz 4000 serisini. Yok, benim almam gerek diyorsanız; Ryzen 5 3600 alabilirsiniz. İyi bir işlemcidir. Şimdiden söyleyeyim, 4000 serisi kesinlikle f/p olmayacak.

Ben de arıyordum, şu an elimde para olsa alırdım. 1350 iyi rakam eğer dediğiniz gibiyse.

İhtiyacınız varsa değer, kaliteli bir işlemcidir de beklemekte yarar var.

8 Ekim'de Ryzen 4. nesil tanıtılacak. Sizce bu zamanda 2. el 3600 alınır mı? 2 aylık bir ürün buldum 1350 TL’ye. Sizce alınır mı beklemeli miyim?

Bence alın doların durumu belli değil artar mı azalir mi 4.nesillerin çıkış fiyatı belli değil bulduğunuz işlemci fiyatda gayet uygun.

0 olarak 1150'ye almıstı bi arkadasım suan 2000TL'ye dayandı alınır ama fiyatı cok fazla arttı. :/

İşlemcim yok şu an. Fiyat bandı ne olur ülkemize ne zaman girer acaba.
Mesajı düzenledim. Fiyatı şu an belirlemek zor. Ne desek tam tatmin edici olmayacaktır, dolar sürekli yükseliyor çünkü. Artı olarak vergiler falan da var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…