R5 3600' CPU-Z sonuçları

Jukac

Hectopat
Arkadaşlar, R5 3600'e sahip olan arkadaşlar CPU-Z skorlarını paylaşabilirler mi? Eve gidince kendi işlemcimle karşılaştıracağım da. Teşekkür ederim.

Hiç bir 3600'ün Single Core'de bu kadar iyi performans alabileceğini düşünmüyorum. :) (Extreme OC hariç.)
1628673619475.png

CPU-Z frekanstan çok etkilenen bir test. Core Performance Boost'u kapatıp yüksek bir frekansa sabitlerseniz çok daha yüksek bir performans alabilirsiniz.

Hiç bir 3600'ün Single Core'de bu kadar iyi performans alabileceğini düşünmüyorum. :) (Extreme OC hariç.)
Eki Görüntüle 1134475
CPU-Z frekanstan çok etkilenen bir test. Core Performance Boost'u kapatıp yüksek bir frekansa sabitlerseniz çok daha yüksek bir performans alabilirsiniz.
Hocam OC ile mi ulaştınız bu skora? GHz ve V kaç?

Hocam arkadaşım 4.2 denediğinde işlemci 92 derecede geziyordu. :D
Bu arada SMT kapatmak dezavantaj yapmaz mı hocam çoklu işlemlerde?
Evet, yapar ben sadece Single Core'de kaç puana çıkabileceğimi görmek için bu kadar yaptım.
4.2GHz'de o kadar ısınacağını sanmam, biraz silikona da bağlı bu işlem, bilinçli bir şekilde voltaj ayarlasın.

Evet, yapar ben sadece Single Core'de kaç puana çıkabileceğimi görmek için bu kadar yaptım.
4.2GHz'de o kadar ısınacağını sanmam, biraz silikona da bağlı bu işlem, bilinçli bir şekilde voltaj ayarlasın.
Aslında o kadar fazla voltaj vermedi. Ama silikonu bronzdu. :D Ve tabii stok soğutucu.

Yeni konular

Geri
Yukarı