R5 3600 işlemciyi Aerocool Cylon 4 ARGB soğutur mu?

hayatidnmez

Hectopat
Kendime bir PC topladım RTX 2060'li yanında da güçlü bir işlemci olsun istedim ve 3600 aldım. Isındığını biliyordum, ben de bu yüzden Aerocool Cylon 4 ARGB kule tipi fan aldım. İşlemciye yüklenen oyunlarda veya programlarda bu işlemciyi, bu marka kule tipi bir fan soğutabilir mi, yeter mi?

Kendime bir PC topladım RTX 2060'li yanında da güçlü bir işlemci olsun istedim ve 3600 aldım. Isındığını biliyordum, ben de bu yüzden Aerocool Cylon 4 ARGB kule tipi fan aldım. İşlemciye yüklenen oyunlarda veya programlarda bu işlemciyi, bu marka kule tipi bir fan soğutabilir mi, yeter mi?

Keşke o fiyata Arctic 34e-Sports veya MSI Core Frozr S alsaydınız. Bu da idare eder ama MSI ve Arctic daha iyi.

Son düzenleme:

Fiyatina göre iyi sogutucu hem de şık gozukuyor. Soğutur 3600'ü.

1-Ben soğutmaz diye bir şey demedim.
2-MSI Core Frozr İncehesap'ta Gaming gecelerinde 3 hafta da bir illah bulunuyor. 219 küsure almamıştım L değil diye.
Ben size bir şey dediniz demedim. Arkadaşın sorusuna cevaptı o tekrar okursanız. Ek olarak piyasa çok arttı, indirimde bile o fiyatlara bulmak çok zor. Frozr S çok iyi bir soğutucu değil. Duo ise 400'den yüksek satılıyor şu sıralar.

Geri
Yukarı