R5 3600 Oyun oynarken bilgisayarım birden kapanıyor

Herakles07

Decapat
Daha fazla  
Herkese selamlar. Bilgisayarımda oyun oynarken bir süre sonra bilgisayar kendini resetliyor. Assassin's Creed Odyssey ve Grand Theft Auto V oyunlarını oynarken bu sorunu yaşıyorum. Özellikle de Assassin's Creed Odyssey oynarken. Bilgisayarın özellikleri - işlemci :AMD Ryzen 5 3600 Anakart: MSI B450M PRO- M.2 Max RAM:8GB (2x8GB) DDR4 3000MHz CL16 Ekran kartı: Sapphire Pulse RX 590 8GB GDDR5 SSD: 480 GB + 120 GB PSU: GamePower Crimson Guard ARGB 500W +80 Bronze. Sıcaklık değerli fazla gibi bilmiyorum. GPU: 65-80 derece arasında değişiyor. CPU 60-75 derece arasında değişiyor. Lütfen acil yardım eder misiniz? Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Testi yaptım. Ekran görüntüleri aşağıda. Oyuna girdiğimde yük binince çok daha fazla tabi. Yeni bir güç kaynağı alırsam sorun düzelir mi acaba? Alırsam kaç W olmalı?
Güç kaynağı problemi gibi gözüküyor. OCCT programından Power testi yapar mısınız?

Dosya Ekleri

• test.png
    test.png
    59 KB · Görüntüleme: 38
  • test2.png
    test2.png
    58,5 KB · Görüntüleme: 41
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı