R5 3600 sistem kendi kendini yeniden başlatıyor

Ekran kartı montajını kendim yaptım ilk defa yaptığım için yanlış yere vidalamış olabilirim SS yollasam bakar mısınız ?

Yolladım.

Dosya Ekleri

• IMG-20201104-WA0021.jpg
    72,4 KB · Görüntüleme: 31
  • IMG-20201104-WA0020.jpg
    145,1 KB · Görüntüleme: 37
Daire içine aldığım kısma 2 adet vida ekleyeceksiniz. 2 vidayı da taktığınız vakit yamuk durmayacaktır.

Dosya Ekleri

• IMG-20201104-WA0020.jpg
    149,7 KB · Görüntüleme: 32
O vidaların deliklerinin vida sokulabilmesi için ekran kartını ittirmem yeterli mi ?
Aynen hafif bir güç kullanarak o vida deliklerine doğru getirebilirsiniz. Sonrasında da vidaları takarsınız.

Aynen hafif bir güç kullanarak o vida deliklerine doğru getirebilirsiniz. Sonrasında da vidaları takarsınız.
Çok teşekkürler bu saatte yardımcı olduğunuz için
Dostlar hala oyun oynarken bilgisayarım kapanıyor yapabileceğim başka bir şey yok mu :/
Arkadaşlar sorunum hala devam ediyor ama galiba sorunu neyin tetiklediğini buldum, Tam ekran oyun oynadığım zaman bilgisayar kendini resetliyor , pencereli oynayınca bir sorun olmuyor ve sanırım AMD'nin yazılımıyla alakalı bir sorun. AMD Destekle iletişime geçmeli miyim ?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…