R5 3600 sistemde oyunlarda donma ve kasma

• Konuyu başlatan Seru
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 1
  • Görüntüleme 258

Seru

Hectopat
RAM
16 gb
SSD veya HDD modeli
250 gb M2 ssd
Ekran kartı
Gtx 1660 ti Gaming X
İşlemci
Ryzen 5 3600
Acil yardım lazım Forza Horizon 5 için hile bakıyordum ve yapmaya çalışıyordum baktıklarımın hepsi fixlenmiş zaten yapamadım neyse en son Google'a yazdım fh 5 Cheat Engine hile diye sonra yabancı bir kanal buldum ve onu denemeye gittim onu tam denerken oyundan attı tekrar girdim ve oyun felaket bir şekilde kasıyordu FPS'te sıkıntı yoktu ama 1 FPS gibiydi sonra oyunu kapadım ve bu sorun masaüstünde Google da ve YouTube'da de olmaya başladı hatta bu yazıyı yazarken bile kasıyor neyse sonra ben PC'yi yeniden başlattım sonra Valorant girdim düzelmiştir diye sonra Valorant'ta da çok kasmaya başladı hem donuyor hem de kasıyordu ama 144 FPS sabitti yani PC im de iyi normalde neyse özet bu eğer yardım bulamazsam en son artık format atacağım ama format atmak da istemiyorum PC de bir sürü oyun falan var siz yardımcı olursanız sevinirim.

Kaspersky antivirüs tam tarama yapın hocam. Büyük bi ihtimal mining yapıyorlar ve sisteminize yük bindiriyorlar. İlk önce kaspersky antivirüs ile tam tarama yapın ve virüsleri silin. Oda olmazsa TSSSKiller indirip onunla rootkit taraması yapın.

Yeni konular

Geri
Yukarı