R5 3600 sisteme ekran kartı önerisi

Bütçe
3000

cngzkdr

Hectopat
Sevgili arkadaşlar, sizlerin de tavsiyeleriyle ekran kartı hariç tüm sistemi topladım. Özetlemek gerekirse:
  • R5 3600
  • MSI Tomahawk Max
  • Gigabyte 750W Gold PSU
  • Dark guardian kasa
  • T force 16 GB 3000 MHz RAM
Maksimum 3000 TL bütçem var ekran kartı için, benim en başından beri düşündüğüm kart Gigabyte RX 5700 XT kartıdır ama sizin de tavsiyelerinizi almak isterim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sevgili arkadaşlar, sizlerin de tavsiyeleriyle ekran kartı hariç tüm sistemi topladım. Özetlemek gerekirse:
  • R5 3600
  • MSI Tomahawk Max
  • Gigabyte 750W Gold PSU
  • Dark guardian kasa
Maksimum 3000 TL bütçem var ekran kartı için, benim en başından beri düşündüğüm kart Gigabyte RX 5700 XT kartıdır ama sizin de tavsiyelerinizi almak isterim.
Uygun Fiyata Rtx 2060 alabilirsin kardeşim.

• R5 3600
  • MSI Tomahawk Max
  • Gigabyte 750W Gold PSU
  • Dark guardian kasa
RTX 2060 öneriyorum.

Değerli arkadaşlar spesifik olarak marka önerebilir misiniz 5700 xt ya da 2060 super önermişsiniz ama bir sürü marka var ve çok değişkenlik gösteriyor performansları ben sizin kadar anlamadığım için size soruyorum cevap veren herkese teşekkür ederim ve ayrıca 5700 xt gigabyte modeli için kesinlikle alma diyen var mıdır ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı