Satılık R5 3600 ve RTX 2060 Sistem

Faturalar kimin üzerine sizin mi?
Evet hocam benim üzerime.
Az önce iade için bilgi aldım. Sistemin içindeki parçalar ayrı ayrı firmalara bağlı olduğu için parça parça iade etmek zorundaymışım ve bu iadeyi incehesap sitesine değil bağlı olduğu firmalara yapmak zorundaymışım.

Son düzenleme:
Parça satışı derken sadece kasa satarsanız düşünebilirim.

İade için tek bir ihtimalin varsa bile denemen gerekir. Yoksa boşu boşuna verdiğin paranın daha azını alıp zarara uğrayacaksın.

İade için tek bir ihtimalin varsa bile denemen gerekir. Yoksa boşu boşuna verdiğin paranın daha azını alıp zarara uğrayacaksın.
Dediğim gibi hocam tek tek bütün parçaları kendi firmalarına iade etmem gerekiyormuş.

Evet hocam benim üzerime.
Az önce iade için bilgi aldım. Sistemin içindeki parçalar ayrı ayrı firmalara bağlı olduğu için parça parça iade etmek zorundaymışım ve bu iadeyi incehesap sitesine değil bağlı olduğu firmalara yapmak zorundaymışım.
O halde iade alacaklarını pek sanmam ya da uğraştırırlar bayağı bir. Paraya sıkışık biri değilsen toptan sat gitsin.

Yalnız anlamadığım şey 1 haftada ne değiştide satmak istiyorsun? 😅

O halde iade alacaklarını pek sanmam ya da uğraştırırlar bayağı bir. Paraya sıkışık biri değilsen toptan sat gitsin.

Yalnız anlamadığım şey 1 haftada ne değiştide satmak istiyorsun? 😅
Hocam ben motor almıştım eski bilgisayarım da R9 380 tabanlı sistemdi. Motor alacağım için Temmuz ayında o sistemi satmıştım sonra motoru 6.000 TL'ye aldım. Aldıktan sonra kronik sorunları olduğunu öğrendim şansıma da 7.000 TL'ye alıcı çıktı hemen sattım. O paraya bilgisayar topladım fakat oyunlardan yine sıkılmaya başladım. Satıp tekrar motor almayı düşünüyorum :D
@kyoraku hocam geri dönüş yapabilir misiniz.
Fiyat 6.500 TL'ye çekildi arkadaşlar.

Son düzenleme:
Sadece monitör satlikmi? Birde aynı sistemi bende aldım performans olarak nasıl ?

Geri
Yukarı