R5 3600 ve RX 5600XT sistem toplama

FaWoRi

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, arkadaşlar İtopya üzerinden AMD tabanlı bir sistem toplayacağım. Bu sistem hakkında genel görüşlerinizi veya aynı parçaları kullanan arkadaşlar var ise artılarını ve eksiklerini öğrenmek istiyorum.

wbHTaB.png

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    56,3 KB · Görüntüleme: 43
Son düzenleyen: Moderatör:
Rica ederim, bu arada çok özür dilerim, ufak bir yanlış hesaplama olmuş. Sistem 9.500 değil, 8100 TL tutuyor, araya fazla bir şey eklemişim sanırsam, yanlış olmuş. Ben de bir an dedim ne ara dolar 10 lira oldu? Meğersem işlemciyi 2 kere hesaba katmışım 😄

Kasayı TD500 Mesh yapıp alabilirsiniz sistemi.

Son düzenleme:
Genel hatlariyla ayni sistemi toplamisiz M.2 almadim sadece 5400TL'ye topladim. Markalari degistirip farkli sitelerden topladiginda cok cok daha ucuza alirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Pulse cok daha iyiyken Gigabyte diye daha kotusune daha fazla para vermeyin. 300TL azaltmis olursun.

Bu kasayi al

Bu PSU ile kombinle 450TL buradan kar.

İşlemci 1300E arastir bircok yerde mevcut. Yine RAM'leri de 3200MHz yapsan yeterli. 300 TL'de bunlardan karin olur.

Neredeyse 1000 TL inmis olur. Kalitede hicbir fark olmaz.

Vatana bı bak hazır sistem olarak ordan aldım.fikir olur.fiyat aşağı yukarı senin rakamlarda tuttu.islemci aynı ekran kartı aynı markası farklı canavar bı makina oldu.simdiden hayırlı olsun

Geri
Yukarı