R5 3600 ve RX 580 CoD Warzone Takılma Sorunu

Rheago

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Aşağıdaki sisteme sahibim. CoD Warzone oynamaktayım 1 haftadır. Nedense bugün oyun oynarken çok takılmalar oluyor. Nişan aldığımda oyun aşırı donuyor. Grafik ayarları ultra ayarlarda da olsa düşük ayarlarda da olsa yine de takılmalar devam ediyor. Sorun ne olabilir sizce?

ASUS TUF B450 PLUS GAMING.
AMD Ryzen 5 3600.
ASUS ROG STRIX RX580 8 GB.
8 GB Kingston Predator 3000MHz RAM.

Son düzenleyen: Moderatör:
Darboğaz var işlemcin ekran kartından çok daha güçlü bütçen varsa RX 5700XT alabilirsin.
Hocam darboğaz konusu en sorun olan bir şey benim için. RX 580 ve i5 3330 işlemci ile Metro Exodus u Ultra da oynamıştım 2 ay önce. Bana da ram den kaynaklı gibi geliyor. Ama bundan 2 gün önce takılma vs sorunu yoktu. Şimdi takılma olması tuhaf geliyor.

Merhaba arkadaşlar. Aşağıdaki sisteme sahibim. CoD Warzone oynamaktayım 1 haftadır. Nedense bugün oyun oynarken çok takılmalar oluyor. Nişan aldığımda oyun aşırı donuyor. Grafik ayarları ultra ayarlarda da olsa düşük ayarlarda da olsa yine de takılmalar devam ediyor. Sorun ne olabilir sizce?

ASUS TUF B450 PLUS GAMING.
AMD Ryzen 5 3600.
ASUS ROG STRIX RX580 8 GB.
8 GB Kingston Predator 3000MHz RAM.
Ram den kaynaklı. Ben de 8 gb ram ile warzone a girdiğimde donmalar oluyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı