R5 3600 Windows 10 60 FPS sabit kalıyor

Senato

Kilopat
Merhaba arkadaşlar bugün topladığım sistemin montajını yaptım. Sorunsuz çalışıyor fakat FPS testi yapayım dedim 60 FPS'yi hiç bir oyunda geçmiyor. Burada da konusu açılmış ancak çözüm bulunamamış nasıl çözerim bu sorunu?

Ekran kartı: GTX 1660 SUPER
İşlemci: R5 3600
RAM: 2X8

Bir şekilde FPS sabitlemesi yapmışsınızdır. V-Sync(dikey senkronizasyon) açıksa kapatın. Nvidia denetim masası ayalarında Max. Frame Rate gibi bir ayar varsa bunu devre dışı bırakın.

Bir şekilde FPS sabitlemesi yapmışsınızdır. V-Sync(dikey senkronizasyon) açıksa kapatın. Nvidia denetim masası ayalarında Max. Frame Rate gibi bir ayar varsa bunu devre dışı bırakın.

Max. Frame Rate kapalıydı zaten onu açıp 1000 yaptım yine olmadı. Dikeyi de kapattım her yerde bunu kapatın yazıyordu ancak yine olmadı. Bir yerde bir ayar yapılması gerekiyor ama bulamadım.

GeForce Experience ayarlarında şöyle bir şey varsa kapatır mısın?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

GeForce Experience ayarlarında şöyle bir şey varsa kapatır mısın?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
maalesef o özellik yok

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    63 KB · Görüntüleme: 41
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı