Çözüldü R5 3600'den görüntü alınır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Koz_1

Femtopat
Daha fazla  
Anakart
ASUS PRIME B450M-K
Merhaba arkadaşlar. Ryzen 5 3600 işlemcim var. Ayrıca ASUS Prime B450M K anakarta sahibim ekran kartımı bugün sattım yeni ekran kartı alana kadar bilgisayarımı çalıştıramaz mıyım? Eğer cevap "hayır, çalıştırabilirsin" ise nasıl bunu yapabilirim yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Çözüm
Merhaba arkadaşlar. Ryzen 5 3600 işlemcim var. Ayrıca ASUS Prime B450M K anakarta sahibim ekran kartımı bugün sattım yeni ekran kartı alana kadar bilgisayarımı çalıştıramaz mıyım? Eğer cevap "hayır, çalıştırabilirsin" ise nasıl bunu yapabilirim yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Maalesef ekran kartı olmadan görüntü alamazsınız işlemcinizde dahili GPU yok.

Maalesef ekran kartı olmadan görüntü alamazsınız işlemcinizde dahili GPU yok.

Çözüm
Sistem çalışır çalışmasına ama görüntü alamazsın, dahili grafik birimi yok. Çok istiyorsan 200 300 liraya idarelik bir ekran kartı alabilirsin. Hem yedekte durmuş olur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı