R5 3600X anakart önerisi

Bütçe
1300 TL
Sıkıntı orada. Bildiklerini saklıyorlar. VRM soğutmasından bahsediyorlar fakat attıkları testlerdeki işlemci sonuçlarında R3600'de bir fark göremedim. İleri de işlemcimi yükselttiğimde zaten anakartı da yükseltirim diye düşünüyorum ki bu benim için rahat bir 3 yıl alır 🤨.
3 yıla ne olur kimse bilmez kardeşim. Bir bakarsın Anakart değiştirirsin veya sistemi satar Upgrate edersin onu kimse bilemez. Aşağıdaki link ve benzeri videolardan yola çık araştır. Anakart'a sahip olmayan veya test etme şansına sahip olmayan kişi almaman konusunda hiçbir fikir veremez. Hayırlısı olsun şimdiden.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@282004 kimsenin salladığı yok bir sürü test var.

Mesela:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Pro Carbon AC modeli Tomahawk modeline göre bir tık daha iyi.

kimsenin salladığı yok bir sürü test var.
Böyle bir kelime söylemedim ve asla ima etmem yanlış anlaşıldıysam kusura bakmayın. Ayrıca araştırarak bulabileceğini de belirttim. Evet haklısınız testlerde her şey gayet açık daha da aydınlanmış olacaktır arkadaş. Fakat kimse sizin gibi kaynak paylaşmadığı için akılda soru işareti kalmış teşekkürler.

Geri
Yukarı