R5 5500 alınır mı?

MineOfPost

Decapat
Daha fazla  
Bir bilgisayar almak istiyorum. Kararsızlıklar içerisindeyim ama ekran kartı yönünden iyi olan çoğu bilgisayarın işlemcisi Ryzen 5 5500, bu ileride bir sıkıntı yaratır mı yoksa idare eder mi?

Bir bilgisayar almak istiyorum. Kararsızlıklar içerisindeyim ama ekran kartı yönünden iyi olan çoğu bilgisayarın işlemcisi Ryzen 5 5500, bu ileride bir sıkıntı yaratır mı yoksa idare eder mi?

Hocam sadece oyun oynayacağım diyorsanız her ne kadar 5600 ile arasında çok fark olsa da sizi iyi bir süre götürür oyun odaklı yaklaşırsan.

Bütçe kısıtlı değilse tabii ki de R5 5600X almalısınız fakat fiyat farkı oldukça yüksek bende R5 5500 aldım üzmez. Ama ciddi performans farkları var.

Bütçe kısıtlı değilse tabii ki de R5 5600X almalısınız fakat fiyat farkı oldukça yüksek bende R5 5500 aldım üzmez. Ama ciddi performans farkları var.

Ryzen 5600 daha iyi bir seçim olur çünkü X versiyonu arasında fiyat farkı biraz fazla gibi ve performans olarak büyük fark yok.

Geri
Yukarı