R5 5500 boştayken 55-60 derecede internet sitesi açınca 65-70 derecede çalışıyor

392139

Hectopat
Boştayken 55-60 bir Chrome açıyorum 65-70 arası oluyor. Stok fan ile duruyor kule tipi soğutucu almalı mıyım?

Termal macun yenilenmediyse termal macunu yenilemeyi deneyin.

Adana'da yaşayan arkadaşım 5600 ile oyunda Max 76 gördüğünü söyledi 5500'ün o kadar isinmacagini sanmiyorum işlemci fani düzgün çalışıyor mu? Tam yerine oturtulmuş mu?

Termal macun yenilenmediyse termal macunu yenilemeyi deneyin.

Kasayı alalı 4 5 ay anca olmuştur bu termal macun yenilemek için kısa bir süre değil mi?

Adana'da yaşayan arkadaşım 5600 ile oyunda Max 76 gördüğünü söyledi 5500'ün o kadar isinmacagini sanmiyorum işlemci fani düzgün çalışıyor mu? Tam yerine oturtulmuş mu?

Görünürde evet tam çalışıyor. Tekirdağ da aşırı güneç gören bir evde oturuyorum evin geneli sıcak.

AMD Ryzen ile sıcaklık sorununu çözdü sanıyordum. Halbuki Ryzen ile gelen stok fan gayet iyi.

Core Temp demin 51 çok fazla bir değer. Bende Tekirdağ da yaşıyorum 5600 kullanıyorum kule tipi almadan boşta bu kadar yüksek değerler görmüyordum sisteminizi alalı da fazla olmamış sanırım. Oyunlarda nasıl durum 88-90 görüyor musunuz?

Hocam 2 sekme açık + CS açık maksimum değer 84 minimum değer 68.

Hocam 2 sekme açık + CS açık maksimum değer 84 minimum değer 68.

Stok fan ile yükteyken normal değerler ama boştaki değerler fazla geldi bana. Kule tipi soğutucu tavsiye ederim.

Stok fan ile yükteyken normal değerler ama boştaki değerler fazla geldi bana. Kule tipi soğutucu tavsiye ederim.

Yakın zamanda bir uygulama yükledim virüslü olma ihtimali var mıdır? Bir de kule tipi soğutucusu önerisinde bulunabiliri misiniz 750 TL civarı olursa güzel olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…