R5 5500 ekran kartı önerisi

İkinci ele pek güvenemiyorum özellikle AMD tarafında bir kartsa.

6500XT bulunuyordu elimde, Trendyol'a arıza ve tamir için değişime gönderdim. 3 ay geçti bu olayın üstünden bugün arayıp para iadesi yaptık diyorlar. Kabul etmediğimi söylüyorum. Paranızı gönderdik diyorlar. Ondan dolayı mecburen kart alıyorum.
Mecburen kart almak zorunda değilsiniz. Tüketici hakem heyetine başvurursanız ürünü dengi ya da üstü diye değiştirmek zorunda kalırlar.

İkinci el alırken nelere dikkat etmem gerek peki anlatabilir misiniz biraz?
Paramgüvende ile alın. Gelince furmark tarzı uygulamalarla stres testi yaparsınız(almadan önce satıcıdan da yapmasını isteyebilirsiniz) oyunlarda test edersiniz herhangi bir sıkıntısı varsa da iade edersiniz.

Mecburen kart almak zorunda değilsiniz. Tüketici hakem heyetine başvurursanız ürünü dengi ya da üstü diye değiştirmek zorunda kalırlar.

Param Güvende ile alın. Gelince FurMark tarzı uygulamalarla stres testi yaparsınız(almadan önce satıcıdan da yapmasını isteyebilirsiniz) oyunlarda test edersiniz herhangi bir sıkıntısı varsa da iade edersiniz.

Başvuru yaptım sonuçlanmasını bekliyorum zaten fakat yaptıklarını şöyle anlatayım. Arayıp para iadenizi yaptık başka bir şey yapamayız reddinizi kabul etmiyoruz tarzı konuştular benimle.

İkinci el ararken bulunduğum yerde bir bilgisayarci buldum yarın oraya bakmayı düşünüyorum.

Geri
Yukarı