R5 5500 FiveM'de 87 derece normal mi?

Sogutucu calisiyor ve macunu tam orta surdum.

Kasanız hava almıyorsa stok fan ile bu kadar çıkabilir diyeceğim fakat biraz daha çıksa zaten işlemci kendini kapatır diye düşünüyorum, anlık bir ısı olabilir bir oyunda deneme vs yapıp ortalama kaç derece çalıştığına bakabilir misiniz? (herhangi çok düşük grafikli oyun olmadığı sürece de olur.)

Kasanız hava almıyorsa stok fan ile bu kadar çıkabilir diyeceğim fakat biraz daha çıksa zaten işlemci kendini kapatır diye düşünüyorum, anlık bir ısı olabilir bir oyunda deneme vs yapıp ortalama kaç derece çalıştığına bakabilir misiniz? (herhangi çok düşük grafikli oyun olmadığı sürece de olur.)

Yine FiveM'de denedim ve.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-08-06 192441.png
    Ekran görüntüsü 2023-08-06 192441.png
    113,1 KB · Görüntüleme: 21
Hocam değerler oyunda 75 derece civarında ise stok soğutucu ile kabul edilir seviyede, bir sorun olmayacağını düşünüyorum.
Muhtemelen gördüğünüz 87 derece oyun yüklenirken anlık çıkmış olabilir.

Tamamdir hocam eger tekrar 80 derece ustune cikarsa buyuk ihtimalle sogutucu alirim.

Merhaba, FiveM acarken MSI Afterburner acik kalmis ve sicakliklar gozukuyordu. Lobide 87 derece normal mi?

Eki Görüntüle 1892141
Sadece lobide bu şekilde ise gayet normal merak etmeyin ama termal macun değiştirme zamanınız gelmiş.

Edit: Hocam işlemci ve termal macunu yeni sürmüşsünüz. Pump out yapmış olabilir çok sürdüyseniz.

Sadece lobide bu şekilde ise gayet normal merak etmeyin ama termal macun değiştirme zamanınız gelmiş.

Edit: Hocam işlemci ve termal macunu yeni sürmüşsünüz. Pump out yapmış olabilir çok sürdüyseniz.

Hocam lobide o sicakligi gordum ondan sonra oyun icinde 75 derece oynadim.

Geri
Yukarı