R5 5500 RTX 3060 sistem ne kadar eder?

Fenimium

Decapat
Daha fazla  
7 ay önce aldığım sistemi satmak istiyorum. Spora yazıldım ve paraya ihtiyacım var sahibinden ve Letgo hariç.
Sistemim şu şekilde:
Ekran kartı: RTX 3060.
İşlemci: AMD Ryzen 5 5500.
Klavye: MSI VQ 50 Elite.
Kulaklık: James Donkey 710.
Mouse: SteelSeries Rival 3rgh.
Monitor: Allienware 360 Hz IPS monitör.

Son düzenleyen: Moderatör:
7 ay önce aldığım sistemi satmak istiyorum. Spora yazıldım ve paraya ihtiyacım var sahibinden ve Letgo hariç.
Sistemim şu şekilde:
Ekran kartı: RTX 3060.
İşlemci: AMD Ryzen 5 5500.
Klavye: MSI VQ 50 Elite.
Kulaklık: James Donkey 710.
Mouse: SteelSeries Rival 3rgh.
Monitor: Allienware 360 Hz IPS monitör.

Monitör iyi kulaklık kötü mouse marka olarak iyi modelini bilmiyorum klavye iyi işlemci 5600'ün çok gerisinde ama idare eder düzeyde 5600 olsaydı çok daha iyi olurmuş 3060 12 GB ise 5 6 sene idare eder yeni çıkacak AAA oyunları orta ayarlarda tabii oynatır ama yüksek ayarlarda ileri dönemlerde sorun çıkartmaya başlayacaktır.

Monitör iyi kulaklık kötü mouse marka olarak iyi modelini bilmiyorum klavye iyi işlemci 5600'ün çok gerisinde ama idare eder düzeyde 5600 olsaydı çok daha iyi olurmuş 3060 12 GB ise 5 6 sene idare eder yeni çıkacak AAA oyunları orta ayarlarda tabii oynatır ama yüksek ayarlarda ileri dönemlerde sorun çıkartmaya başlayacaktır.
Hocam arkadaş bilgisayarı kaça satabilirim diye sormuş, sistem nasıl diye değil. Galiba konuyu yanlış algılamışsınız.

Hocam arkadaş bilgisayarı kaça satabilirim diye sormuş, sistem nasıl diye değil. Galiba konuyu yanlış algılamışsınız.

Evet biraz öyle olmuş kusura bakmayın alıcı gözüyle fikrimi sunmuş gibi oldum bende işlemci ve kulaklığa para vermem fazla demişim gibi oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı