R5 5500 RX 6650XT veya RX 6600 sistem ile 60 FPS yayın yapılır mı?

Tecrübe etmişsiniz fakst söyledikleriniz yanlış. Yani 5500 *fiyatına göre* 5600'den daha iyi bir işlemci, 5600 daha iyi haklısınız fakat fiyat farkına değer bir yükseltme değil.

Yav gözünü seveyim tamam sen daha iyi biliyorsun sen her şeyi biliyorsun gözünü seveyim etiketleme yeter ya adam alacak sanki ben alacağım bana anlatıyorsun bende R5 5600X var zaten bana ne 5500'den dostum etiket atma lütfen.

Dostum ben tecrübe ettim ne dinlemesinden bahsediyorsun sen.
Ya adam ne yapsın her ürün parasına göre değerlendirilir. Gidip aynı güçteki şeye 1000 TL fazla mı versin ya. Harbi anlamıyorum sizin bu kafayı. 5600g'ye yükseltirse hiç bir şey değişmeyecek.
@FerLord hocam bazı arkadaşları dinlememezlikten gelebilirsiniz. Yok a320 alınmaz yok 5500 alınmaz falan diyenleri. 13500 TL'ye çıkar demişsiniz bütçe o zaman bu en iyisi olur gelir konuşmaya başlarlar yine ama neyse en iyisi bu o paraya.

İşlemciyi 5500'e düşürüp alın 13500'a denk geliyor.

Ya adam ne yapsın her ürün parasına göre değerlendirilir. Gidip aynı güçteki şeye 1000 TL fazla mı versin ya. Harbi anlamıyorum sizin bu kafayı. 5600G'ye yükseltirse hiçbir şey değişmeyecek.
@FerLord hocam bazı arkadaşları dinlememezlikten gelebilirsiniz. Yok A320 alınmaz yok 5500 alınmaz falan diyenleri. 13500 TL'ye çıkar demişsiniz bütçe o zaman bu en iyisi olur gelir konuşmaya başlarlar yine ama neyse en iyisi bu o paraya.

Ben etiket atma dedikçe niye beni etiketlemeye çalışıyorsunz anlamış değilim konuyu takipten nasıl çıkabilirim?

Ben etiket atma dedikçe niye beni etiketlemeye çalışıyorsunz anlamış değilim konuyu takipten nasıl çıkabilirim?
Yanlış bilgi vermeyi bırakırsanız olur belki gidip aynı performansta olmalarına rağmen adama 1000 TL'ni çöpe at diyorsun resmen. Bilginiz yoksa konuşmayın.

Ya adam ne yapsın her ürün parasına göre değerlendirilir. Gidip aynı güçteki şeye 1000 TL fazla mı versin ya. Harbi anlamıyorum sizin bu kafayı. 5600G'ye yükseltirse hiçbir şey değişmeyecek.
@FerLord hocam bazı arkadaşları dinlememezlikten gelebilirsiniz. Yok A320 alınmaz yok 5500 alınmaz falan diyenleri. 13500 TL'ye çıkar demişsiniz bütçe o zaman bu en iyisi olur gelir konuşmaya başlarlar yine ama neyse en iyisi bu o paraya.

Sağ olun hocam. Biraz ortalığı dağıttım gibi oldu ama bilerek değildi kusura bakmayın. Teşekkürler herkese.

Yukarıda takip etmeyi bırak var lütfen ona basında konu sahibinin aklını karıştırmayın.
Sağ olun hocam. Biraz ortalığı dağıttım gibi oldu ama bilerek değildi kusura bakmayın. Teşekkürler herkese.
Yok hocam sizle alakası yok arkadaşlar yanlış bilgi veriyorlar. Son attığım sistemi alıp rahatınıza bakın.

Arkadaş sonradan pişman olmasın diye uğraşıyorum. Eğer sizin amacınız bu değilse forum da olmanız yanlış. Birbirimize yardım etmek için buradayız. 5500 ile 5600g’nin aynı performansta olduğunu bile bile 1000 TL daha ver 5600g al demek akla mantığa ermiyor.

Arkadaş sonradan pişman olmasın diye uğraşıyorum. Eğer sizin amacınız bu değilse forum da olmanız yanlış. Birbirimize yardım etmek için buradayız. 5500 ile 5600G'nin aynı performansta olduğunu bile bile 1000 TL daha ver 5600G al demek akla mantığa ermiyor.

Tamam dostum kesinlikle aynı performans kesinliklee.

Tamam dostum kesinlikle aynı performans kesinliklee.
5600 ile 5500 karşılaştırmıyoruz 5600g ile 5500 karşılaştırıyoruz. Bunlar nesnel bilgiler gidin bakın hemen hemen hiçbir oyunda 3-5 fps’den fazla olmaz. Takip etmeyi bırakacaktınız konuyu hani?

5600 ile 5500 karşılaştırmıyoruz 5600G ile 5500 karşılaştırıyoruz. Bunlar nesnel bilgiler gidin bakın hemen hemen hiçbir oyunda 3-5 FPS'den fazla olmaz. Takip etmeyi bırakacaktınız konuyu hani?

Evet bırakacaktımda bende vazgeçtim takip etmemekten bunun hesabını sana vermek zorunda olduğumu düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı