R5 5500 sistemde "A critical error has occured and the process must be terminated" hatası

Newerold

Yoctopat
Daha fazla  
RAM
8+8 GB RAM
SSD veya HDD modeli
512 GB
Ekran kartı
6500 XT
İşlemci
R5 5500
Merhaba arkadaşlar. Çoğu kişinin aldığı gibi bu hatayı ben de alıyorum. Şöyle bir durum var farklı hesaplarda oyuna giriş yapıyorum oyuna giriyor ancak kendi hesabımda bu hatayı veriyor. Hesapta ban vs. hiçbir şey yok.

5m.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence sorun oyunla ilgili. Eğer sorun işlemci veya ekran kartı gibi bir bileşende olsaydı başka hesaplarda da verirdi diye düşünüyorum. Tabii ben yazılım konusunda pek bilgili değilim ama kendi görüşümü belirtmek istedim. Bu arada ekran kartı ve işlemci sürücülerini güncellemeyi deneyebilirsin ama pek işe yarayacağını düşünmüyorum.

Merhaba arkadaşlar. Çoğu kişinin aldığı gibi bu hatayı ben de alıyorum. Şöyle bir durum var farklı hesaplarda oyuna giriş yapıyorum oyuna giriyor ancak kendi hesabımda bu hatayı veriyor. Hesapta ban vs. hiçbir şey yok.

Eki Görüntüle 1647658

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Belki işine yarayabilir.

Eki Görüntüle 1647658

Acaba sorununuz duzeldi mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı