R5 5500 ve GTX 1650 sistem 13.750 TL'ye dizilir mi?

Bütçen 20 bini aşmıyorsa bunu al. Aşıyorsa

Bu sistemdeki SSD'yi Kioxia Rami de XPG D35 yapıp alabilirsin. Yine bütçen yapıyorsa işlemciyi Ryzen 5 5600 yap.

Hocam şuan max çıkabileceğim miktar 14k daha üstü yok birikmiş param bu ona göre sistem olmaz mı?

Hocam şuan max çıkabileceğim miktar 14k daha üstü yok birikmiş param bu ona göre sistem olmaz mı?
Hocam Eğer çıkamıyorsanız benim attıklarımı alın 1500 tl kalıyor. Sonra biriktirip ekran kartı alırsınız

Alınabilir bu sistem ille de 0 alacağım diyorsan. Bu sistemi 2. el olarak 13bin civarına toplarsın ama bilgin olsun.

5500 ve 1650'li sisteme o parayı vermekten iyidir en azından bu sistemi satmayı düşünürsen satabilirsin.

Hocam Eğer çıkamıyorsanız benim attıklarımı alın 1500 tl kalıyor. Sonra biriktirip ekran kartı alırsınız
hocam şuan lazım malesehef, 2 yıl gitse yeter.
Evet hocam 2.el sıkıntı bana göre.

Aslında 0'a alınabilecek iyi bir sistem olduğunu düşünüyorum. Ve 1 kuruş dahi üste çıkamam malesehef. Öğrenciyim şuanda orta okula gidiyorum. Animatörüm ordan gelen parayla aldım.

Hocam animatörlük nedir ?

Hocam animatörlük nedir?

Hocam karakterleri veya silah modellerine animasyon yapıp adamlara veriyorum. Karşılığında para alıyorum. Adamlar animasyonu ne yapıyor diye bir soru soracaksındır muhtemelen. Adamlarda yaptıkları oyuna ekliyorlar.

Hocam karakterleri veya silah modellerine animasyon yapıp adamlara veriyorum. Karşılığında para alıyorum. Adamlar animasyonu ne yapıyor diye bir soru soracaksındır muhtemelen. Adamlarda yaptıkları oyuna ekliyorlar.
Anladım hocam teşekkürler bilgilendirme için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…