Elektronik R5 5500U-RTX 3050 Aspire 12.999 TL!

Dün indirimi bitmişti alamamıştım, tekrar indirime girmiş aldım şimdi. Pişman olacağım bir ürün değil değil mi? Farklı laptoplara da şöyle bir baktım ama bunun fiyatına göre özellikleri diğerlerinden daha iyi gibi. Bu fiyatta bu donanımda tercih edilebilecek başka ürün var mı?

Bu fiyata tercih ettiyseniz güzel tercih olmuş.

Ek SSD için slot var mı? Yok sanırım. Yalnızca bir adet M.2 girişi var.

Slot var, 2 adet NVMe slotu ve 1 adet 2.5 disk slotu var modelde.

RAM yükseltmesi yapmak mümkün mü bu modelde?

Mümkün.

Bu fiyata tercih ettiyseniz güzel tercih olmuş.
Evet bu fiyata aldım hocam. Gayet memnunum şimdilik ama 8 GB ram oyun oynamasam bile bana sıkıntı yaratacak gibi duruyor. Bir de 2 adet nvme girişi olduğunu şimdi sizden öğrendim. Takviye yapmak için arka kapağı açsam garanti açısından bir sorun olur mu acaba?

Yani 4 GB VRAM RTX 3050 bilmiyorum, çok bir performans beklemeyin.
Ne yapmasını bekliyorsun 500 dolarlık bir cihazın, uzaya mı çıkarmalı? Lütfen cahilce yorum yapmayalım, RTX 3050M ile şu an aktif olarak oynayamadığım oyun yok. Ayarları da düşüğe çekmiyorum. Ha tabii 2000 dolar bütçen olursa git 4070 vs al ama bu bütçede gayet iyi.

Evet bu fiyata aldım hocam. Gayet memnunum şimdilik ama 8 GB ram oyun oynamasam bile bana sıkıntı yaratacak gibi duruyor. Bir de 2 adet nvme girişi olduğunu şimdi sizden öğrendim. Takviye yapmak için arka kapağı açsam garanti açısından bir sorun olur mu acaba?
Zarar vermediğiniz sürece olmaz.

Aspire konusuna cevap vermiştim Nitro sanıyordum, şimdi konuya bakınca anladım :D yukarıdaki söylediğim slot bilgisi bu model için geçerli değil. Aspire'larda tek NVMe slotu bulunuyor. RAM yükseltmesi gene mümkün.

Son düzenleme:
Slot var, 2 adet NVMe slotu ve 1 adet 2.5 disk slotu var modelde.
Emin misiniz? Göremedim.
1687609968845.png

Geri
Yukarı