R5 5600 için B550 anakart önerisi

login

Kilopat
Daha fazla  
B550 model anakart önerisi maksimum 2500 TL. İşlemci AMD Ryzen 5 5600 olduğu için Q flash button anakartta olmalı.

Son düzenleme:
BIOS Flashback var, VRM soğutması iyi, 2 adet ARGB portu var, Type-C Header var. Fazlasıyla standart kullanıcı için yeterli bir anakart. Tek eksisi ALC 892 ses yongası, o da USB kulaklık kullanıyorsan önemsiz.

Teşekkür ederim bir tane vardı elimde arızalandı Gigabyte B550 Gaming X garantiden bugün RMA raporu aldım gönderdim firmaya ayın 14.de ASUS B550 TUF Gaming Plus beğendim açıkçası MSI pek sevmem kardeşim yine de sağ ol ASUS TUF Gaming nasıl sence 1700 TL iade gelecek 880 TL ekleyeceğim gerçi ülke her gün fiyat artıyor.

Elimde şu an MSI B550M A Pro var pek memnun değilim.

Yine de sağ ol kardesim.

Teşekkür ederim bir tane vardı elimde arızalandı Gigabyte B550 Gaming X garantiden bugün RMA raporu aldım gönderdim firmaya ayın 14.de ASUS B550 TUF Gaming Plus beğendim açıkçası MSI pek sevmem kardeşim yine de sağ ol ASUS TUF Gaming nasıl sence 1700 TL iade gelecek 880 TL ekleyeceğim gerçi ülke her gün fiyat artıyor.

Elimde şu an MSI B550M A Pro var pek memnun değilim.

Yine de sağ ol kardesim.
Çok da bilgili arkadaşlar vardır illa ki. Ben çok da profesyonel değilim bu konularda. Ben kendi kullandığım ve memnun olduğum ürünler hakkında iyidir,güzeldir derim. Lafım sana değil lütfen yanlış anlama. 2 hafta önce yeni bir bilgisayar toplamıştım. Yine böyle birkaç ürün hakkında yorumuma bazı haddini bilmeyen kişiler abuk sabuk yorumlar yaptı.
Mesela benim beğendiğim ürünü beğenmeyebilirsin,beğenmek zorunda da değilsin. Benim bütçem buna yetiyordur. Senin bütçen iyidir sen daha iyisini önerebilirsin.
Kusura bakma anlatmaya ihtiyacım varmış demek ki :)
Senin elindeki B550 M pro ile benim dediğim farklı anakartlar. Bir araştır istersen. Fark var gibi.2100 TL ye alıp 1600 TL ye düştüğünü görünce bir şok geçirmiştim. Bunu hayatımda ikinci kez yaşadım. :)
İçine sinen güzel birşey alırsın umarım.

Çok da bilgili arkadaşlar vardır illaki. Ben çok da profesyonel değilim bu konularda. Ben kendi kullandığım ve memnun olduğum ürünler hakkında iyidir, güzeldir derim. Lafım sana değil lütfen yanlış anlama. 2 hafta önce yeni bir bilgisayar toplamıştım. Yine böyle birkaç ürün hakkında yorumuma bazı haddini bilmeyen kişiler abuk sabuk yorumlar yaptı.
Mesela benim beğendiğim ürünü beğenmeyebilirsin, beğenmek zorunda da değilsin. Benim bütçem buna yetiyordur. Senin bütçen iyidir sen daha iyisini önerebilirsin.
Kusura bakma anlatmaya ihtiyacım varmış demek ki :)
Senin elindeki B550 M Pro ile benim dediğim farklı anakartlar. Bir araştır istersen. Fark var gibi. 2100 TL'ye alıp 1600 TL'ye düştüğünü görünce bir şok geçirmiştim. Bunu hayatımda ikinci kez yaşadım. :)
İçine sinen güzel bir şey alırsın umarım.

Evet yanlış anlamadım zaten kardeşim gönlünü rahat tut Gigabyte B550M DS3h alacaktım ama baktım ürün daha güzel ASUS bir yandan para iadesi gelecek biraz daha katıp uzun ömürlü kart alacağım. Su alemde insanlara laf anlatmak kadar zor bir şey yok kartım arızalandı yaptığında sarı sitede bir müşteri ile konuştum yurt dışından gelmiş bir kart ilanda 700 TL yazmış watshabtan mesaj attım fiyatından haberi yok 2000 TL aşağı alamazsın dedi oysa anakart 1200 TL bandında sıfırı 1000.düştü 800.kadar düştü almadım fırsatçılık yapıyor bir de daha çocuk sayilir. Piyasa uçtu diyor ürün sıfır yazıyor ama belki de 2.el

Yeni konular

Geri
Yukarı