R5 5600 için sıvı soğutma önerisi

Evet tabii ki kasanada bakman lazim RAM kaldirma ihtimaline karsilik kasan ne kadar büyük.

Bu iki kasa arası gidip gelmekteyim.

Teşekkür ederim hocam ama ben sıvı soğutma istiyorum görünüş açısından bu tarz soğutucular.
Çok kaba duruyor.

Teşekkür ederim hocam ama ben sıvı soğutma istiyorum görünüş açısından bu tarz soğutucular.
Çok kaba duruyor.
O senin tercihin kasa olarak benim attiklarimi duşün hocam senin attiklarin yerine ilk attiğım mesela genis bir kasa hava akısi icin iyidir butcen nedir sıvı soğutma önerelim

O senin tercihin kasa olarak benim attiklarimi duşün hocam senin attiklarin yerine ilk attiğım mesela genis bir kasa hava akısi icin iyidir bütçen nedir sıvı soğutma önerelim.

Çok teşekkür ederim kasa konusunda şimdi onlara bakacağım sıvı soğutma 2 bin e kadar olursa çok mutlu olurum.

2 bine kadar onerebileceğim bir sıvı yok maalesef sadece 2500 bunu önerebilirim bildiğim icin ama yine de videolari izle AK620 senin icin kaba olmasa bu fiyatlara alabileceğin sogutuculardan daha iyidir.

DeepCool LT520 bk DEEPCOOL LT520 BK : Amazon.com.tr: Bilgisayar

3'e kadar çıkabilirim AK620 dediğim gibi çok kaba duruyor ben görünüşe de önem veriyorum kasa masaın üstünde şık bir görünüm elde etmek istiyorum ekran kartı bile LED dikkat ederseniz
Ayrıca AK620 RAM'lerin üstünü de hafif kapatıyor RGB RAM'ler boşa gitmiş olacak.

3'e kadar çıkabilirim AK620 dediğim gibi çok kaba duruyor ben görünüşe de önem veriyorum kasa masaın üstünde şık bir görünüm elde etmek istiyorum ekran kartı bile LED dikkat ederseniz
Ayrıca AK620 RAM'lerin üstünü de hafif kapatıyor RGB RAM'ler boşa gitmiş olacak.
Görunüşe önem veriyorsan

Biraz daha ustune cık

Arctic Liquid Freezer II - 240 A-RGB Intel/AMD Uyumlu, 240mm Radyatörlü, 2x12cm P12 PWM Fanlı, Sıvı İşlemci Soğutucu (AR-ACFRE00093A) Amazon.com.tr

Geri
Yukarı