R5 5600 RTX 3060 Ti Sistem Açılmıyor

Yasutsuna

Hectopat
Daha fazla  
Ekran kartı
ASUS DUAL 3060 Ti
Anakart
Asus prime B450-K II
İşlemci
Ryzen 5 5600
Termal macun sürmek istediğim için fanı çıkarttım, termal macunu sürdükten sonra geri takmak için bayağı bir uğraştım. En sonunda takabildim fakat bilgisayarım açılmadı. İşlemciyi yerinden çıkartıp biraz inceledim arkasının çok az bir kısmına termal macun bulaşmış ve bazılarının yamulduğunu gördüm. Geri düzgünce takıp tekrar denedim yine açılmadı. Birkaç video izledim fakat durum hala aynı.

Termal macun sürmek istediğim için fanı çıkarttım, termal macunu sürdükten sonra geri takmak için bayağı bir uğraştım. En sonunda takabildim fakat bilgisayarım açılmadı. İşlemciyi yerinden çıkartıp biraz inceledim arkasının çok az bir kısmına termal macun bulaşmış ve bazılarının yamulduğunu gördüm. Geri düzgünce takıp tekrar denedim yine açılmadı. Birkaç video izledim fakat durum hala aynı.

Hocam fotograf atabilirseniz daha iyi yardimci oluruz.

Hepsini geri takıp bilgisayarın kapağını kapattım. Bilgisayarcıya göstermeye hazır şekilde 2 veya 3 saat içinde buradan problemi çözemezsem götürürüm diye hazırladım ve açıkçası tekrardan sökmeye içim el vermiyor. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı