R5 5600 - RTX 3060 Ti sistem alınır mı?

Hocam almamak için mi diretiyorsunuz derdiniz ne anlamadım. En kötü ihtimal 3070 Ti sistemi alırsın ekran kartını satarsın aradaki farkı kendine alırsın işlemcinde daha yüksek olmuş olur. Ama satmaya gerek bile yok yani. 1080p de besleyebilen bir işlemci dahi var neyin performans kaybı bu?

Hocam almamak için mi diretiyorsunuz derdiniz ne anlamadım. En kötü ihtimal 3070 Ti sistemi alırsın ekran kartını satarsın aradaki farkı kendine alırsın işlemcinde daha yüksek olmuş olur. Ama satmaya gerek bile yok yani. 1080p de besleyebilen bir işlemci dahi var neyin performans kaybı bu?

Hocam 3070 Ti ile 3060 Ti arasında taş çatlasın 15.
FPS var.
Ve kartın kendi fabrika çıkışı zaten 2 k destekli 1080p almak ileriye dönük olur haklısınız ama şu an israf diye düşünüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
burada da bahsedildiği gibi beslemesi değil FPS olarak 3060 Ti dsn daha az FPS alıyorsunuz 1080p de onun için soruyorum yoksa derdim almamak değil kesinlikle.

Buna bakın hocam.
Yinede 1080p için işlemciyi yükseltmek gerek. 1170TL kalıyor 11600K yükseltirseniz.

Bu ilk attığım hocam.
Son attığım sizinde dediğiniz gibi anakart eski ve işlemci 11. nesil. İlk tartıştığımız 3070 Ti sistem hepsinden iyi.

Hocam zaten ayın 10'unda alacağım o zamana kalırsa bu PC alabilirim ama kalmazsa öne çıkaracağım konuyu zaten tavsiyelerinizi beklerim.
Bu sistemi almayı düşünüyorum 240M sıvı soğutmalı 23 k ya denk geliyor sizce alınır mı? Tek kafamdaki soru işareti ekran kartı markası inmo3D Twin X2 modeli onunla ilgili bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi?

Not: Toplama almak istemiyorum.
Hocam zaten ayın 10'unda alacağım o zamana kalırsa bu PC alabilirim ama kalmazsa öne çıkaracağım konuyu zaten tavsiyelerinizi beklerim.
Bu sistemi almayı düşünüyorum 240M sıvı soğutmalı 23 k ya denk geliyor sizce alınır mı? Tek kafamdaki soru işareti ekran kartı markası inmo3D Twin X2 modeli onunla ilgili bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi?

Not: Toplama almak istemiyorum.

Başka hazır sistem tavsiyeniz var ise atarsanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• 284B8183-4AAF-4661-A5E7-FF9CF74F0158.png
    284B8183-4AAF-4661-A5E7-FF9CF74F0158.png
    140,6 KB · Görüntüleme: 14
Son düzenleme:

Geri
Yukarı