R5 5600 RTX 4060 sistem nasıldır?

Bütçe
20.000 - 25.000

Evet iyidir ancak arkadaşın attığı 200TL fark için kat kat iyidir.

gigabyte alıyım diyosunuz yani, gaming gen tr güvenilir bir sitemi sizide soru yağmuruna tuttum kusura bakmayın bilgim olmadığım için her şeyi soruyorum siparişi vericem birazdan eksiksiz olsun istiyorum

Gigabyte alayım diyosunuz yani, Gaming gen TR güvenilir bir sitemi sizi de soru yağmuruna tuttum kusura bakmayın bilgim olmadığım için her şeyi soruyorum siparişi vereceğim birazdan eksiksiz olsun istiyorum

Evet, gaming.gen.tr'den ben de sistem aldım. Güvenilir.

Attığım monitörü de kullanıyorum, Hz olarak ve bu fiyata iyi ama inşallah ölü pikselli gelmez.

Gigabyte alayım diyosunuz yani, Gaming gen TR güvenilir bir sitemi sizi de soru yağmuruna tuttum kusura bakmayın bilgim olmadığım için her şeyi soruyorum siparişi vereceğim birazdan eksiksiz olsun istiyorum

Heyecanınızı paylaşıyorum hocam korkmayın Gaming gen güvenilir bir firmadır. Ancak monitörde ölü piksel çıkabiliyor o da tamamen şans işi. İtopya mağazasına yakınsanız gidip ölü piksel testi yaptırıp satın almanızdaha mantıklı olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…