R5 5600 RTX 4060 Ti 16 GB sistem için PSU önerisi

Bütçe
2000
Baktığınız ürünler giriş seviye PSU'lar. Bütçe varsa Performance GD alın. Olabilecek en ucuzu olsun diyorsanız bu da sistemi rahat çalıştırır.

FSP yerine de bunu öneririm.

Teşekkürler.

@Oreki hocam rahatsız ediyorum, şu an alma aşamasındayım bütçe 2K. Karar kıldığım PSU bu, sizin bir öneriniz var mı? Yoksa bunu çekiyorum ben.

Teşekkürler.

@Oreki hocam rahatsız ediyorum, şu an alma aşamasındayım bütçe 2K. Karar kıldığım PSU bu, sizin bir öneriniz var mı? Yoksa bunu çekiyorum ben.

Vatan'da 1400 civarına 600W'lık bir de 500W'lık bu ikisini buldum şu an. Bu ikisinden birini de alabilirim.

Konu hakkında bilgi sahibi olan birileri varsa yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleme:
Onu almayın hiç. Şunu alın:

Üstteki tüm modellerden daha kaliteli.

Anladım hocam sağ olun öneri için. Peki 1400 gibi bir fiyata bunu alsam ne gibi bir eksi durumla karşılaşırım sizin attığınız modeldeki PSU ile? Attığım bayağı ucuza denk geldiği için daha cazip geliyor şu an ama F/P olarak sizin önerdiğiniz daha iyi galiba onu da alabilirim.

Anladım hocam sağ olun öneri için. Peki 1400 gibi bir fiyata bunu alsam ne gibi bir eksi durumla karşılaşırım sizin attığınız modeldeki PSU ile? Attığım bayağı ucuza denk geldiği için daha cazip geliyor şu an ama F/P olarak sizin önerdiğiniz daha iyi galiba onu da alabilirim.

A550BN alınabilir yine, almanızda bir sakınca yok. A600DN ve STX700'ü almayın.

Pylon biraz daha kaliteli bir iç yapıya sahip ama fazla değil. A550BN alasınız varsa alın, bir problem yok.

Geri
Yukarı