R5 5600 RX 6600XT sistem ne kadar eder?

Verdiği cevaba bende çok şaşırdım zaten.

Saka falan degil. Sifir RX6600'li sistemler zaten 17 bine satiliyor. Millet neden senin ikinci el bilgisayarina o kadar para versin.

Farkındalık yarattığın için sağol <3

Bu arada 12-15 arası dediğim şu şekilde:
12.000 bandı = Hızlı satılsın
15.000 bandı = Acelem yok ama satılırsa satılsın
Sen istersen yukarıda da söylediğim gibi 50 ye koyabilirsin (Satılmasın bandı)

Saka falan degil. Sifir RX6600'li sistemler zaten 17 bine satiliyor. Millet neden senin ikinci el bilgisayarina o kadar para versin.
Kafan mı güzel hazır sistemlerle kıyasladığın donanımlara bak. Şu fiyata şöyle sistem var falan bunları bende biliyorum.

Kafan mı güzel hazır sistemlerle kıyasladığın donanımlara bak. Şu fiyata şöyle sistem var falan bunları ben de biliyorum.

32 GB RAM yap adam oyun icin alacak bilgisayarı. Render yapmayacak bu yüzden önemli değil. PSU da ayni sadece islemci sogutucu ustune koyulabilir. Alacak adam sifir almak yerine bu sistemi almaz kusura bakma.

32 GB RAM yap adam oyun icin alacak bilgisayarı. Render yapmayacak bu yüzden önemli değil. PSU da ayni sadece islemci sogutucu ustune koyulabilir. Alacak adam sifir almak yerine bu sistemi almaz kusura bakma.
Ya gitsin istediğini alsın ucuz etin yahnisi hesabı ben fikir almak istedim dert ettiğim bir şey değil. Satmam durur bir zararı yok yani.

Ya gitsin istediğini alsın ucuz etin yahnisi hesabı ben fikir almak istedim dert ettiğim bir şey değil. Satmam durur bir zararı yok yani.

Soruyorsun bizde fiyat soyluyoruz kafan mi iyi falan diyosun. O zaman hiç sorma. Kiymetli bilgisayarinla hayatınin geri kalaninda başarılar kardesim.

Soruyorsun bizde fiyat soyluyoruz kafan mi iyi falan diyosun. O zaman hiç sorma. Kiymetli bilgisayarinla hayatınin geri kalaninda başarılar kardesim.
Tribe girmeye gerek yok kıyasladığınız hazır sistem için konuşuyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…