R5 5600 RX 6800 sistem PUBG'de düşük FPS veriyor

Son olarak Valorant testi yaptım fakat yine sorun aynı hafif droplar ve FPS düşüşleri.

Amd software ayarları oyun modunda mı? Öyle değilse bir de oyun moduna alıp deneyin. Güç planını nihai performans olarak ayarlayın. Çözümü bilemiyorum ama aklıma gelenler bunlar hocam maalesef.

Ha bir de isterseniz işlemciyi sabit 4.2 ya da 4.4 GHz'e ayarlayıp öyle deneyin yani sürekli aynı frekansta çalışsın öyle bakalım.

AMD Software ayarları oyun modunda mı? Öyle değilse bir de oyun moduna alıp deneyin. Güç planını nihai performans olarak ayarlayın. Çözümü bilemiyorum ama aklıma gelenler bunlar hocam maalesef.

Ha bir de isterseniz işlemciyi sabit 4.2 ya da 4.4 GHz'e ayarlayıp öyle deneyin yani sürekli aynı frekansta çalışsın öyle bakalım.

AMD oyun moduna çekince düzeldi pek drop kalmadı gibi ama hala FPS düşüşü var.

AMD oyun moduna çekince düzeldi pek drop kalmadı gibi ama hala FPS düşüşü var.
Önemli olan drobun olmaması ya da çok azalması, fps düşüşü herkeste var. Afterburner'dan ort fps, max fps, %1 ve %0.1 fps göstergelerini açıp, biraz oynayıp görüntü atabilir misiniz? Nihai performansa aldınız mı?

Önemli olan drobun olmaması ya da çok azalması, FPS düşüşü herkeste var. Afterburner'dan ort FPS, Max FPS, %1 ve %0.1 FPS göstergelerini açıp, biraz oynayıp görüntü atabilir misiniz? Nihai performansa aldınız mı?

Nihai performans moduna aldım ve AMD oyun moduna çektiğimde gerçekten çok şahane oldu. Fakat AMD ayarı sürekli oyun modundan değişiyor... Oyun içerisinde alt+r ile baktığımda sürekli özel ayarlara geçmiş görünüyor onu nasıl düzeltebilirim? Son olarak 1080p Ultra ayarlar PUBG 175-220 FPS arası veriyor normal mi değerler?

Nihai performans moduna aldım ve AMD oyun moduna çektiğimde gerçekten çok şahane oldu. Fakat AMD ayarı sürekli oyun modundan değişiyor... Oyun içerisinde alt+r ile baktığımda sürekli özel ayarlara geçmiş görünüyor onu nasıl düzeltebilirim? Son olarak 1080p Ultra ayarlar PUBG 175-220 FPS arası veriyor normal mi değerler?
Modun değişmemesi lazım normalde, özel ayarlarda ne gibi değişiklikler var peki? Ultra ayarlar için o fps gayet iyi, dropsuz günlerde kullanın.🙂

Geri
Yukarı