R5 5600 sistem toplama

darkolan

Hectopat
Arkadaşlar alacağım işlemci AMD Ryzen™ 5 5600 3.5GHz (Turbo 4.4GHz) 6 Core 12 Threads 35MB Cache AM4 İşlemci - Tray (Oyun Hediyeli) | Teknobiyotik

Ekran kartı almayacağım düşük model ve evde onla idare edeceğim yüksek FPS li oyunlar oynamıyorum zaten

Anakartım Gigabyte b450m s2h 3200 MHz

Alacağım işlemci soğutucu Dark Freezer X127 Intel & AMD Uyumlu, ARGB Fanlı Kule Tipi İşlemci Soğutucu (DKCCX127) | Teknobiyotik

Alacağım kasa Dark Diamond PRO Mesh 4x12cm FRGB Fan, Full Akrilik Yan Panel, USB 3.0 Bilgisayar Kasası (DKCHDIAMONDPROMS) | Teknobiyotik

Alacağım psu High Power 500W 80+ ECO Bronze Kırmızı Fanlı Aktif PFC Güç Kaynağı (HPE-500BR-A12S) | Teknobiyotik

Ram ve SSD var bende şimdilik idarelik birşeyler kullanıyorum sizce bu sistem sorunsuz şekilde çalışır mı? Soğutucu ramlere vs. değer mi? Soğutucu yeterli olur mu? Güç kaynağı yeterli olur mu? Yüksek performans gerektiren oyun oynamıyorum Knight online tarzı oyunlar oynuyorum. Bütçem 5800-6200 arası alacağım bu ürünler 5325 lira tutuyor ekstra SSD ve 8 GB ram alacağım 3200 MHz DDR4'lük bu paraya daha iyisi yapılabilir mi işlemciden kısamam ne yazık ki bana oldukça lazım olan bir işlemci, önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı