R5 5600 sistemde RX 6700XT vs RTX 3060

Merhaba hazır sistem almayı düşünüyorum Sinerji Clay Ryzen 5 5600 16GB 512GB NVMe M.2 SSD RX6700XT [Oyun Bilgisayarı] bu sistem alacağım parçalar uyumlu mu RX 6700 XT ile RTX 3060 arasında kaldım. Yardımcı olursanız sevinirim.
Hocam linkini bıraktığınız sistem harici cevaplamak istiyorum genel olarak RX 6700 XT daha performanslı bir karttır. Ancak öyle aman aman büyüleyici bir fark yok sonuç olarak benzer kartlar yine de 6700 XT seçmek daha hayırlıdır.

Alınmaz o sistem.

2 sistem arasında kalmıştım zaten büyük ihtimalle sizin attığınızı alacağım anakart ASUS Prime A320 bir tık düşük geldi gibi.

Hocam linkini bıraktığınız sistem harici cevaplamak istiyorum genel olarak RX 6700 XT daha performanslı bir karttır. Ancak öyle aman aman büyüleyici bir fark yok sonuç olarak benzer kartlar yine de 6700 XT seçmek daha hayırlıdır.

Game testlere baktım genel oyunlarda 6700 XT daha fazla FPS alıyordu o yüzden onu tercih etmek istedim fiyat olarak da 3060 daha uygun fiyatlıydı.

Hocam arada 20-30 FPS farkı var bu ileride önemli bir fark olacak.

Geri
Yukarı