R5 5600 Valorant'ta sonradan FPS düşüklüğü

panzerrq

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Önceden Valorant'ta FPS 400'den aşağı düşmüyordu 2 veya 3 gün önce elektrikler kesildi bilgisayarda açıktı bilgisayarda akım korumalı priz falan var elektrik gittikten sonra fişini çektim elektrikler gittikten sonra Valorant'a gireyim dedim FPS 220'lere kadar düşüyordu. 2 şüphem var ya elektrik kesintisinde bir şey oldu ya da oyun güncellemesinde sıkıntı var. Çünkü elektrik kesintisinden 1 gün önce de oyuna güncelleme gelmişti. Umarım kalıcı bir sorun yoktur. Ekran kartım RTX 4060 işlemcim Ryzen 5 5600.

Yaptığınız diğer işlerde veya oynadığınız diğer oyunlarda FPS kaybı, donma, kasma var mı?

Yaptığınız diğer işlerde veya oynadığınız diğer oyunlarda FPS kaybı, donma, kasma var mı?

Bilgisayara format attım daha çok oyun indirmedim şu anlık sadece CS:GO ve Valorant indirildi CS:GO'da pek FPS kaybı yok gibi yani en yüksek ayarlarda 1080p de 250 400 FPS arası alıyordu bugün GTA 5 indirip denemeyi düşünüyorum

merhaba dostum,

1660 super i3 12100 ile valorantta harika fps alıyordum. Şimdiki sistemim daha güzel ama eski sistemdeki fps oranını garip bir şekilde yakalıyamıyorum. :)

Geri
Yukarı