R5 5600 ve RTX 3070 Ti'lı sistem için PSU önerisi

Sadece W değeri olarak bakmayın. 650W 80+ Gold bir PSU'nun verimliliği ile 750W 80+ Bronze bir PSU verimliliği farklı. Ayrıca iç yapı olarak daha yüksek segment bir PSU.

Ayrıca sadece markaya da bakmayın. Model bazlı değişiyor PSU kaliteleri.

İlerisi için de düşünüyorsan kendi kullandığım PSU'yu da önerebilirim. Fiyatı gayet iyi.

Zorunda kalınırsa 4090'la bile kullanılabilir.

Evet haklısınız benim almak istediğim çöpler Master 800W Gold sertifikasına sahip ama bu attığınız PSU da güzel duruyor.

Sadece W değeri olarak bakmayın. 650W 80+ Gold bir PSU'nun verimliliği ile 750W 80+ Bronze bir PSU verimliliği farklı. Ayrıca iç yapı olarak daha yüksek segment bir PSU.

Ayrıca sadece markaya da bakmayın. Model bazlı değişiyor PSU kaliteleri.

İlerisi için de düşünüyorsan kendi kullandığım PSU'yu da önerebilirim. Fiyatı gayet iyi.

Zorunda kalınırsa 4090'la bile kullanılabilir.

Vala internette DeepCool PM850D Gold sertifikalı PSU buldum o nasıldır?

Son düzenleme:
DeepCool'ün en giriş seviye modelleri bile bir derece götüren modeller. Ben olsam daha garanti modellere yönelirdim ama yine de siz bilirsiniz.

Evet ama bakıldığı zaman böyle bilindik markaların 600 650W sertifikalı PSU'lar bayağı pahalı ama bu PSU 850W 3 tane 8pin ekran kartı girişi falan bence bayağı ideal olduğunu düşünüyorum verimlilik 91 bu tarz verimlilik bir tık zor bulunuyor fikrimce.

Geri
Yukarı