R5 5600G sistemde yenilenmesi gereken parça var mı?

Daha fazla  
İlk önce ben PC içinde yenilemek gereken bir şey var mı diye PC'yi atacağım: Anakart MSI B550M Mortar Wi-Fi, AMD Ryzen 5 5600G, RAM G.Skill 3600MHz 2x8, ekran kartı MSI 3060 Gaming X 12 GB, işlemci soğutucu Cooler Master Hyper 212 Dual Sickleflow 2x120mm. SSD ve güç kaynağına gerek yok diye yazmadım sizce değişmesi lazım bir şey var mı?

Yeni oyunlarda RAM yetmezse 32 GB'a yükseltebilirsin. Bunun dışında değişmesi gereken bir şey yok.
2x8 3600MHz daha alıcam o da şey G.Skill Ripjaws olucak

Mouse, klavye veya kulaklığın kötüyse onları değiştirebilirsin. RGBli Mouse pad alabilirsin, kulaklık tutacağı veya RGBli kulaklık tutacağı, ekran kartı destekçisi alabilirsin.
Klavye Steelseries Apex Pro, Kulaklık Arctis 1, Mouse Glorious Model I, Mouse pad RGB bence yeterli

2x8 3600MHz daha alıcam o da şey G.Skill Ripjaws olucak

Klavye Steelseries Apex Pro, Kulaklık Arctis 1, Mouse Glorious Model I, Mouse pad RGB bence yeterli
O zaman kulaklık tutacağı, mikrofon, ekran kartı tutacağı alabilirsin. Veya kasanın içini güzelleştirmek için led takabilirsin. Ya da sen direkt p*vyon yap ya hiç uğraşma.

O zaman kulaklık tutacağı, mikrofon, ekran kartı tutacağı alabilirsin. Veya kasanın içini güzelleştirmek için led takabilirsin. Ya da sen direkt p*vyon yap ya hiç uğraşma.
Ekran kartının takılı olduğu yer çelik ya da demir tam bilmiyorum oyüzden eğilmesin zor dur bence kulaklık tutacağı lazım alıcam, mikrofona gerek yok ben öyle youtuber gibi değilim, pavyon yapıcam .

Bütçe varsa RAM ve işlemci yükseltmesi yapılabilir.
Ram yakın bir zaman 32 GB'ye yükselecek ve işlemci okulun sene sonu babam belki alır

Yani fena değil. Pek bir şey değiştirmeye gerek yok gibi.
Yaa ben yazdım gene hani bilgili insanlar var PC konusunda ben Ram ve işlemci değiştirmeyi düşünüyordum diğerleri 2-2.5 yıl sonra falan değişir

Son düzenleme:
Ekran kartının takılı olduğu yer çelik ya da demir tam bilmiyorum oyüzden eğilmesin zor dur bence kulaklık tutacağı lazım alıcam, mikrofona gerek yok ben öyle youtuber gibi değilim, pavyon yapıcam .
Ucuz 1 tane ekran kartı destek aparatı alman daha sağlıklı olur. Kulaklık standı olarak şunu önerebilirim. Kendim kullanıyorum, menunum.

Geri
Yukarı