R5 5600G sisteme PSU önerisi

Bütçe
1500

IBombacIMulayiMI

Hectopat
Yer
'in dibi
Daha fazla  
Meslek
Banka / Finansman
Öncelikle herkese merhaba.
Elimdeki mevcut parçalara uygun darboğaz yaşamayacağım ve beni güncel oyunlarda da üzmeyecek ekran kartı ve PSU almayı düşünüyorum. PSU tam modüler olursa iyi olur tabii ki ama + olması gerekli diye düşünüyorum.
Elimde bulunan parçalar;
Bulunmakta. İlk etapta güzel bir PSU ile bu sistem belli bir süre beni güncel oyunlarda üzer mi? Üzmez ise güzel bir PSU tavsiyesi olan varsa değerlendirebilirim. Yok PSU alsan da işini görmez ekran kartı şart derseniz de güzel bir ekran kartı tavsiyenizide beklerim. Bütçe konusunda ilk etapta PSU için 1500 TL ayırdım ekran kartı almayı düşünmediğim için fakat mecbursam ekran kartı takmaya bir şekilde onu da ilave edebilirim. Hepinize iyi Sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çoğu güncel oyun için ekran kartı lazım.
Hagi oyunları oynamak istiyorsunuz?
Genelde oynadığım oyunlar Valorant MK11 Knight Online bir kaçta yazılım programları

İleride uygun bir ekran kartı da takabilirsiniz.

EVGA güvenebilir miyim bilemedim yine de teşekkür ederim.

Genelde oynadığım oyunlar Valorant MK11 Knight Online bir kaçta yazılım programları

EVGA güvenebilir miyim bilemedim yine de teşekkür ederim.

Marka değil, model önemli ve Supernova GT güzel modellerdendir. Bu arada EVGA'nın bu serisi 7 yıl garantilidir.

Son düzenleme:
Marka değil, model önemli ve Supernova GT güzel modellerdendir.
Haklısınız hocam, ileriye dönük olması adına daha yüksek watlı mı tercih etsem malum ileride ekran kartı desteği atacağım ve hali hazırda 2 ssd ve 2 hdd var sistemde yazmamışım onları. Aklımda 750 - 800 wat vardı daha öncesinde

@IBombacIMulayiMI PSU fiyatları biraz şişik durumda 1500 TL'ye kadar kaliteli ve moduler bir 750W ya da 800W bulmak zor. Tavsiye edebileceğim bir de;

Belki hafta sonu bir yerlerde indirim denk gelirse, butçe içinde başka seçenekler de olabilir.

Misal, Sharkoon SS Cool Zero 750W o fiyat aralığına girme potansiyeli olan bir PSU.

@IBombacIMulayiMI PSU fiyatları biraz şişik durumda 1500 TL'ye kadar kaliteli ve moduler bir 750W ya da 800W bulmak zor. Tavsiye edebileceğim bir de;

Belki hafta sonu bir yerlerde indirim denk gelirse, butçe içinde başka seçenekler de olabilir.

Misal, Sharkoon SS Cool Zero 750W o fiyat aralığına girme potansiyeli olan bir PSU.
Peki, iyi bir ekran kartı tavsiyen var mıdır ? bütçede bir şekilde ayarlarım darboğaza düşmeyecek ve beni üzmeyecek şekilde.

Geri
Yukarı