R5 5600H ve GTX 1650 laptop ne kadar idare eder?

TurkishGamer42

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta yazdığım gibi bu özelliklere sahip bir oyuncu laptop buldum.
İçinde 512 GB SSD var ekran kartı GTX 1650 4 GB RAM ise 8 GB DDR4 ve işlemcisi AMD Ryzen 5 5600H oyunların yeri gelir grafiklerini kısarım, sizce bu laptop oyun için kaç yıl gider?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne kadar süre kullandığınıza ve oynadığınız oyunların sistemi ne kadar zorlayacağına bağlı. Eğer gün de 1-2 saat normal, sistemi zorlamayacak oyunlar oynarsanız uzun süreler götürebilir. Fakat günde 4-5 saat yüksek grafikli sistemi zorlayan oyunlar oynarsanız normal olarak kullanım süresi daha da azalacaktır. Genel olarak 3-4 yıl rahat gider.

2 sene sonra lowda 30 fps falan verir sonraki oyunları düzgün oynatmaz diye duşünüyorum.Eski oyunları rahatlıkla oynarsın ama ram sıkıntı çıkarır.Ondan dolayı 16 gb ve 3050 modelini alabilirsin.O 3 seneye kadar lowda 35 fps oynatabilir.

Bu sene daha götürür. Bende masaüstü 1650S versiyonu var artık Ultra'dan Low-med'lere kadar düştü. RTX 3050'e geçicem.

Bilmeden konusmayin.
3050 laptop i7 ile rdr2 ultra ortalama 50 FPS verir.

Benim laptop ASUS G513IH-HN002 GTX1650 bulunan bir cihaz. RAM'i 16 GB yaptım. Oynadığım tüm oyunları her şey Ultra da 60FPS oynuyorum en az. Çoğu oyunda 100FPS üstünde oynuyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…