R5 5600H ve RTX 3050'li sistem CS2'de doğru düzgün FPS vermiyor

cuve

Hectopat
CS2 çıktı güzel ama eski halinden eser yok oyunun. Ekran kartım 3050 işlemcim Ryzen 5 5600H yani fazlasıyla karşlıyabilecek bir sistemim olmasına rağmen lobide bile 104-110 arası FPS alıyorum. Grafik ayarlarından her şeyi en düşüğe çektim oyundayken ekran kartı 3050'yi kullanıyor mu diye kontrol ettim her şey tamam ama FPS bir türlü yükselmiyor. Bu zamanla düzelecek bir şey mi yoksa yapmam gereken bir ayar var mı?

Sizlik degil durum. Bende R5 5600 ve 6650XT var FPS 160'i gecmiyor. Madem GO'yu kaldiriyorsunuz bari bir optimizasyon getirin. Sacma sapan bir is yaptilar.

CS2 çıktı güzel ama eski halinden eser yok oyunun. Ekran kartım 3050 işlemcim Ryzen 5 5600H yani fazlasıyla karşlıyabilecek bir sistemim olmasına rağmen lobide bile 104-110 arası FPS alıyorum. Grafik ayarlarından her şeyi en düşüğe çektim oyundayken ekran kartı 3050'yi kullanıyor mu diye kontrol ettim her şey tamam ama FPS bir türlü yükselmiyor. Bu zamanla düzelecek bir şey mi yoksa yapmam gereken bir ayar var mı?

Şu anda CS2 berbat vuruş hissi olsun sub tick in doğru düzgün çalışmayışı olsun ve en önemlisi FPS sorunu olsun bir sürü sorunu var zamanla düzelir.

Sizlik degil durum. Bende R5 5600 ve 6650XT var FPS 160'i gecmiyor. Madem GO'yu kaldiriyorsunuz bari bir optimizasyon getirin. Saçma sapan bir is yaptilar.

CS2 tamamen çıktı diye reklam yapıyorlar daha FPS bile düzgün değil. Çıkartacaksanız tam çıkartın vallahi rezil rüsva.

Yeni konular

Geri
Yukarı