R5 5600X CS:GO'da 93, boşta 50 derece

2 kere söküp termal yenielip 2 kere baştan taktım. Sağlam taktığıma eminim. 2 kerek sök tak yaptım zaten. Fanlar hiç çalışmıyorken deiğişik bir ses alıyorum sıvı soğutucudan akış sesinden başka bir ses.
Hocam ozaman büyük ihtimalle arızalı soğutma. Fakat buna ne sebep olabilir bilmiyorum. Yeniden montajladıktan sonra yaşamanız düşündürücü.

2 borudan birince o kadar seri akış varki anlatamam direk hissediyorum o boru diğerine göre biraz sıçak. Sonra diğer boruya bakıyorum. Akış var mı yok mu kararsız kalıyorum. Bazen akış var diyorum bazen yok. Ve akış olduğuna emin olduğum boruya göre çok daha soğuk. Anlam veremiyorum.

2 borudan birince o kadar seri akış varki anlatamam direk hissediyorum o boru diğerine göre biraz sıçak. Sonra diğer boruya bakıyorum. Akış var mı yok mu kararsız kalıyorum. Bazen akış var diyorum bazen yok. Ve akış olduğuna emin olduğum boruya göre çok daha soğuk. Anlam veremiyorum.

Artık eminim 1 tane boru şelale diğeri kurak arazi :D

Dostum bir boru radyatörden sıvıyı alıp işlemciye gönderir diğer boru ise işlemcideki sıvıyı alıp radyatöre gönderir. Biri çalışmazsa denge olmaz soğutamaz. Pompalarınızdan biri bozuk.
watrcool_liquid_diagram_21271424742.jpg

Fakat sebebini bilmiyorum montajlarken bir şey yapmışssınız yani.

Dostum bir boru radyatörden sıvıyı alıp işlemciye gönderir diğer boru ise işlemcideki sıvıyı alıp radyatöre gönderir. Biri çalışmazsa denge olmaz soğutamaz. Pompalarınızdan biri bozuk.Eki Görüntüle 1565104

Fakat sebebini bilmiyorum montajlarken bir şey yapmışssınız yani.

Aldığım yere geri yollayıp incelemelerini isteyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı