R5 5600X Dinlenince sıcaklıklar azaldı

Buyrun izleyin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Afterburnerdan bakıyorum mümkün olma ihtimali var mıdır sizce bence çok yoktur da yinede soruyorum
Rocket leauge de de menüde 68 oyunda 62-64
Ben dedim dinlendirin diye şu an normal sıcaklık değerleriniz.

80-85 olmadıkça normal mi yani.

Burada 79 altı görmüyorsıvı soğutma var mı onda.
Gözünüze hangisi hitap ediyorsa onu alın derim.

TH240 mı Aorus 240 mı peki ve ikinci el almak mantıklı mı?
Bu ilandaki açıklamadan bir şey anlamadım sıfır mı ikinci el mi
Thermaltake TH240 ARGB 240mmm sıvı soğutucu ilan no: 918891522.
Thermaltake TH240 argb 240Mmm Sıvı soğutucu - Masaüstü Bilgisayar Donanımları Alışverişte İlk Adres sahibinden.com'da - 918891522

Aynı işlemci ile TH360 sıvı soğutma kullanıyorum, ne kadar yüklenirsem yükleneyim 60 dereceyi geçemedim.

Hocam 4.8 GHz olarak Cooler Master ML240 Lite ile kullanıyorum, oyunlarda 50 dereceyi neredeyse göremiyorum gibi bir şey. 40-45 derece arası seyrediyor.

DarkFlash twister 120mm sıvı soğutma kullanıyormuş. Yani nerden baksan 500₺ fazladan para verilmiş, daha iyi soğutsun diye aklım burda benim 500 TL verecem işlemcim valorantta 70 75 derecelerde olacak. Benim takıldığım nokta bu yoksa gerisinde haklısınız.

Ben soğutma performansından ziyade güvenlik konusunda endişeleniyorum ucuz sıvı soğutmalar söz konusu olunca.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…